Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaFinansai

"Swedbank" traukiasi iš Rusijos, ragina klientus skubiai uždaryti sąskaitas

21/08/2013

Taip pat skaitykite

Vyriausybės komitetas sutinka kultūrai skirti 9 proc. ES paramos Euras silpsta JAV dolerio, jenos atžvilgiu Finansų ministerija siūlo riboti atsiskaitymus grynaisiais nuo 10 tūkst. litų Draudimo rinka šiemet padidėjo 9,9 proc. iki 940,1 mln. litų

Maskva, rugpjūčio 21 d. ("Interfax"-BNS). Švedijos finansų grupė "Swedbank" nusprendė likviduoti antrinį banką Rusijoje ir pateikė Rusijos centriniam bankui prašymą panaikinti bankinės veiklos licenciją, pranešė "Swedbank" antrinis bankas Rusijoje.

Prašymas turėtų būti patenkintas per 2,5 mėnesio.

Rusijos "Swedbank" klientams rekomenduota skubiai uždaryti sąskaitas, lėšas pervedus į kitus bankus.

"Klientai, iki licencijos panaikinimo nepervedę pinigų iš savo sąskaitų ir jų uždarę, juos galės atgauti ne anksčiau kaip už kelių mėnesių, atsiskaitant su kreditoriais pagal likvidavimo procedūros tvarką", - teigiama "Swedbank" pranešime.

"Swedbank" į Rusijos rinką įžengė 2005-aisiais, įsigydama nedidelį Maskvos banką "Kvest", kurio pavadinimas vėliau buvo pakeistas į "Swedbank".

Balandžio pabaigoje "Swedbank" pranešė užbaigusi antrinio banko Ukrainoje pardavimo sandorį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

"Swedbank" traukimasis iš Rusijos