Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Škotijoje iki gyvos galvos įkalinta vaikžudė Lietuvoje nuteista 15-ai metų kalėjimo

06/01/2014

Taip pat skaitykite

Šilutės rajone dėl rastų sprogmenų buvo sustabdytaa traukinių eismas Kėdainiuose mirtinai sužalotas kūdikis Raseinių rajono gyventoja pasigedo 50 tūkst. litų Utenos rajone policininkas nušovė jį užpuolusį šunį

Kauno apygardos teismas baigė nagrinėti rezonansinę baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl kelių dienų durelės žmogžudystės pateikti Vilkaviškio gyventojai Inetai Dzinguvienei. Teismas įrodė, kad kitą savo kūdikį Škotijoje nužudžiusi lietuvė taip pat nužudė ir ketvirtąjį savo vaiką būdama Lietuvoje. Byla buvo nagrinėjama uždaruose teismo posėdžiuose, o pirmadienį teismas paskelbė savo verdiktą.

I. Dzinguvienė už grotų pasiųsta 15 metų bausmei. Prokuroro prašymas ją įkalinti 18-os metų laikotarpiui nebuvo patenkintas. Moteris po dukros nužudymo uždusino ir savo sūnų. Šis nusikaltimas buvo įvykdytas Škotijoje – Glazgo teismas jai skyrė įkalinimą iki gyvos galvos. Po 15 metų vilkaviškietė turės teisę prašyti paleidimo anksčiau laiko.

Ineta 2009-aisias išduota Lietuvai. Jai buvo pareikšti įtarimai dėl savo pirmosios dukros nužudymo.

Kaltinamoji prisipažino įvykdžiusi ir šį nusikaltimą ir Kauno apylinkės teisme išgirdo nuosprendį – dar 15-iolika metų nelaisvės. I. Dzingyvienė turi dar tris atžalas. Bausmę nuteistoji atliks Lietuvoje.

Moteris ištekėjusi už vairuotojo iš Lietuvos. Pora dirbo ir gyveno Fraserburgh’e.

 

Parengta pagal Lietuvos spaudą
EuroPlius.com

Nuotrauka: bbc.co.uk