Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Švenčionėliuose pareigūnus bandė papirkti neblaivus dviratininkas

16/08/2013

Taip pat skaitykite

Šalčininkų rajone kontrabandininkai pabėgo palikę cigarečių krovinį BTA: Atostogų sezono metu ilgapirščiai – itin aktyvūs Nemuno aukštupyje kontrabandininkai prarado dar vieną cigarečių krovinį Byloje dėl pareigūnų darbo Kaune - slapta įrašytas kriminalisto T.Ulpio pokalbis

Vilnius, rugpjūčio 16 d. (BNS). Švenčionėliuose pareigūnus bandė papirkti neblaivus dviratininkas.

Ketvirtadienį apie 13.20 val. policijos komisariato pareigūnai Partizanų gatvėje sulaikė neblaivų dviratininką 65-metį V.B. Pareigūnai jam nustatė 2,36 promilių girtumą.

V.B., siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, pareigūnams jų darbo kabinete siūlė 50 litų kyšį. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.

Policija teigia, kad dviračius vairuojantys neblaivūs asmenys klaidingai mano, kad tai nėra didelis Kelių eismo taisyklių pažeidimas.

"Dviratininkas yra lygiateisis eismo dalyvis, kaip ir automobilio vairuotojas, todėl jis privalo būti blaivus: vinguriuodamas po važiuojamąją dalį, neprognozuojamai elgdamasis, jis kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams", - sako policija.

Neblaiviems dviratininkams gresia ir nemenkos baudos: jei nustatomas lengvas girtumo laipsnis (nuo 0,41 iki 1,5 promilės), gresia bauda nuo 300 iki 500 litų. Jei nustatomas vidutinis ar sunkus girtumo laipsnis, piniginę teks paploninti nuo 500 iki 700 litų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS