Muzikantai

PradžiaVerslo Pulsas

Ar teisingai elgiamės padėdami vaikams susirasti darbą?

04/06/2013

Taip pat skaitykite

Slėpti mokesčius bus sunkiau Lietuvos ir Pietų Korėjos bendradarbiavimas skleidžia sparnus Vasaros atostogų sezonas bus karštas „Ryanair“ plečia savo veiklą Kaune ir didina darbuotojų gretas

‘Nepadėkite savo vaikams susirasti darbo’- drąsiai teigia James Caan, Dragons’ Den žvaigžde.  Jo nuomone, tėvai neturėtų padėti vaikams, nebent jiems išties labai sunkiai sekasi.

Didžioji dauguma tėvų skuba visomis įmanomomis priemonėmis padėti vaikams gauti aukštus postus, kad šie kuo greičiau įgytų darbo patirties. James Caan tam prieštarauja, ir sako, kad taip besielgdami tėvai tik daro "meškos paslaugą" ir įsikišti derėtų tik tuomet, jei jų atžaloms, dėjusioms visas pastangas, ištisus metus nepavyksta rasti daro.

Pakistano multi-milijonierius verslininkas teigia, jog itin svarbu leisti vaikams "atsistoti ant savo kojų" ir visko siekti patiems. Kaip rodo pačio patirtis, dėdamas visas pastangas, jis pasiekė tokį statusą net neturėdamas pasiturinčių tėvų, kurie leistų jį į privačią mokyklą ar galėtų prisidėti prie jo karjeros. 

James taip pat pažymi, jog labai svarbu, kad darbuotojai gautų užmokestį bandomojo laikotarpiu. Tai, anot jo, formuoja gerus santykius, leidžia vystytis jaunuolių atsakomybės jausmui bei skatina siekti daugiau.