Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Bagažinėje sudegintos merginos motina rengiasi ieškoti dėl tragedijos kaltų valdininkų

26/11/2013

Taip pat skaitykite

L.Leščičinas pripažintas kaltu dėl šeimos ištrėmimo į Sibirą Nuteistas darbininkus išnaudojęs lietuvis Kėdainių rajone sekmadienį nukrito mėgėjiškas orlaivis Muitininkai pasienyje sulaikė 10 kilogramų gintaro kontrabandos

Vilnius, lapkričio 25 d. (BNS). Panevėžio rajone nužudytos ir bagažinėje sudegintos nepilnametės motina ketina ieškoti dėl tragedijos kaltų valdininkų. Kaimo bendruomenė ėmė rinkti lėšas teisinei kovai, pirmadienį pranešė portalas lrytas.lt.

"Valstybė nužudė mano vaiką.Ieškosim teisybės, įvardysim kaltuosius ir jie turės atsakyti. Eveliną buvo galima išgelbėti. Nuo nusikaltėlių neapsiginsi, bet tam yra valstybė, kuri mus saugo, tam yra institucijos, į kurias ir buvo kreiptasi, beveik valandą šauktasi pagalbos. Mes nestovėtume prie dukters kapo, jei viskas būtų buvę padaryta, kad ją išgelbėtų", - sakė Ilona Kielienė.

Moteris neatskleidė, kam dėl dukters mirties turi daugiausia pretenzijų ir kokių priemonių, siekiant nustatyti tiesą ir nubausti kaltuosius, ketina imtis.

Pagelbėti nužudytosios artimiesiems ieškant teisybės pasiryžusi Dembavos bendruomenė - ji nusprendė organizuoti lėšų, skirtų merginos artimųjų laukiančiai teisinei kovai, rinkimą.

Gavę nužudytosios artimųjų leidimą ir sutarę, kad I.Kielienė atidarys žmonių aukoms skirtą sąskaitą, Dembavos bendruomenė šiomis dienomis ėmėsi darbo viešindama šią akciją. Prašydami paremti Evelinos šeimą, Dembavos bendruomenės valdybos nariai praėjusią savaitę lankėsi Panevėžio rajono savivaldybėje ir gavo rajono mero Povilo Žagunio pažadą skirti lėšų.

Kraupi žmogžudystė buvo įvykdyta rugsėjo mėnesį. Kai įtariama, du vaikinai išžagino 17-metę merginą. Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinusi mergina nurodė, jog yra išžaginta ir pagrobta dviejų vaikinų. Ji teigė esanti vežama automobilio bagažinėje, tačiau tačiau gelbėtojams nepavyko nustatyti skambinančiosios vietos. Teigiama, jog ji skambino iš telefono, kuriame nebuvo SIMkortelės.

Po valandos gelbėtojai gavo pranešimą apie miške atvira liepsna degantį automobilį. Atvykus į įvykio vietą ir užgesinus automobilį"VW Passat", jo bagažinėje rastas sudegęs kūnas. Abu įtariamieji netrukus buvo sulaikyti, jie dabarlaikomi suimti.

Po šio įvykio iš BPC vadovo pareigų pasitraukė ilgametis jo vadovas Artūras Kedavičius.

 

BNS informacija

Nuotrauka: http://www.morguefile.com