Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Buenos Airėse per traukinio avariją sužeisti mažiausiai 99 žmonės

21/10/2013

Taip pat skaitykite

JAV ketina išleisti milijardus branduolinio arsenalo "modernizavimui" Egipto opozicija nustatė antradienio terminą Mursi atsistatydinti Izraelyje išrinkti nauji vyriausieji rabinai Kambodžos opozicija dar prieš rezultatų paskelbimą deklaravo netikėtą pergalę

Buenos Airės, spalio 20 d. (AFP-BNS). Buenos Airėse šeštadienį per traukinio avariją buvo sužeisti mažiausiai 99 žmonės, kai kurie jų - sunkiai, pranešė pareigūnai, informavę, kad avarija įvyko toje pačioje stotyje, kur pernai per traukinio katastrofą žuvo dešimtys žmonių.

"99 pacientai dėl tos avarijos gydomi Buenos Airių ligoninėse", - sakė vietos sveikatos apsaugos vadovė Graciela Reybaud (Grasiela Reibo).

Saugumo vadovas Sergio Berni (Serchijus Bernis) vietos televizijai sakė, kad "kol kas žuvusiųjų nėra".

Toje pačioje Onsės traukinių stotelėje Buenos Airėse 2012 metų vasarį traukiniui įsirėžus į atraminę sienelę žuvo 51 žmogus, o dar 700 buvo sužeisti.

Geležinkelių pareigūnai sakė, kad šio šeštadienio nelaimė įvyko 7 val. 25 minučių vietos (13 val. 25 min. Lietuvos) laiku.

Pasak pareigūnų, avarijos priežastis kol kas nenustatyta, bet mažiausiai vienas liudininkas pranešė, kad traukinio mašinistui dviejose ankstesnėse stotelėse tikriausiai buvo sunku stabdyti.

Sužeisti keleiviai 30-čia greitosios pagalbos automobilių ir dviem sraigtasparniais buvo nugabenti į maždaug dešimtį netoliese esančių ligoninių.

Televizijos reportažuose buvo matyti nuo bėgių ant platformos nuvažiavę traukinio vagonai. Atrodo, kad traukinys nesustojo linijos pabaigoje.

Keleiviai pasakojo apie chaotiškas scenas, kai žmonės griuvo ant grindų. Daug keleivių buvo įstrigę vagonuose, juos vadavo ugniagesiai gelbėtojai.

45 metų traukinio mašinistas buvo labai patyręs, nurodė jo profesinė sąjunga, kuri taip pat pranešė, kad jis buvo sulaikytas. Mašinistas taip pat buvo lengvai sužeistas.

Vienas liudininkas sakė, kad sukrėsti keleiviai įtūžo ir ėmė plūsti mašinistą.

"Žmonės jam šaukė "Žudikas", - pasakojo vyras vardu Julio (Chulijus), kuris važiavo trečiame to traukinio vagone.

Pasak jo, atrodė, kad traukiniui "buvo sunku stabdyti dviejose stotelėse" prieš Onsę. Julio pridūrė, kad kiti keleiviai "ėmė nervintis, kai prisiminė" praėjusių metų avariją toje pačioje vietoje.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS