Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Pradžia

Coca-Cola įsipareigojo kovoti su nutukimu visame pasaulyje

10/05/2013

Taip pat skaitykite

new Maskvos valdžiai naktį jėga varant žmogaus teisių gynėjus iš jų biuro, keli buvo sužeisti, bet policija teigia nesikišusi e o

08/05/2013 suėjo lygiai 127 metai nuo didžiausios pasaulyje gaiviųjų gėrimų gamintojos, Coca-Cola kompanijos, įkūrimo 1886 metais. Šia proga Kompanija įsipareigojo ir toliau skatinti sveikesnį, laimingesnį ir aktyvesnį pasaulio bendruomenių gyvenimą. Keturi įsipareigojimai bus taikomi 200 šalių.

„Nutukimas yra viena didžiausių šių laikų sveikatos problemų, su kuria susiduria kone kiekviena šeima ir bendruomenė visame pasaulyje. Kova su nutukimu – globalus iššūkis mums visiems, problemą turime spręsti visi kartu, - sakė Coca-Cola Generalinis vadovas Muhtar Kent. –  Mes įsipareigojame prisidėti sprendžiant šį opų klausimą glaudžiai bendradarbiaudami su partneriais, valdžios atstovais ir plačiąja visuomene visose šalyse ir žemynuose, kuriuose veikia Coca-Cola kompanija. “

Pranešimo Atlantoje (Džordžijos valstija, JAV) metu M. Kent įvardino keturis globalius Coca-Cola kompanijos įsipareigojimus kovai su nutukimu pratęsti:

1)      Visose rinkose užtikrinti mažo kaloringumo ar neturinčių kalorijų gaiviųjų gėrimų pasiūlą.

2)      Skaidriai teikti informaciją apie produktų energinę vertę sindikuojant kalorijų kiekį pakuotės priekyje.

3)      Paskatinti žmones daugiau judėti palaikant fizinio aktyvumo programas visose šalyse, kuriose veikia Kompanija.

4)       Atsakingai vykdyti rinkodaros veiklą, įskaitant produkcijos nereklamavimą vaikams iki 12 metų visame pasaulyje.

Coca-Cola jau anksčiau įgyvendino ne vieną priemonę, kuria siekiama mažinti nutukimą, įskaitant atnaujinimus pakuotės ir produktų sudėties atžvilgiu. „Mes tikime, kad žmonės turi turėti galimybę rinktis tarp daugybės įvairių skonių,  formų ir dydžių. Todėl ir toliau bus diegiamos inovacijos pakuočių dydžio atžvilgiu, bus naudojami natūralūs, neturintys kalorijų saldikliai gaminami, pavyzdžiui, iš stevijos augalo, - sakėCoca-Cola kompanijos atstovė Baltijos šalyse Evelin Ojamets. – Norime vartotojams suteikti geresnes galimybes priimti racionalius sprendimus renkantis produktus ir siekiant labiau subalansuotos mitybos“.

Šiuo metu kompanija prekiauja beveik visų kategorijų nealkoholiniais gėrimais, nuo gazuotų gaiviųjų gėrimų iki vandens, arbatos, kavos, sulčių, sporto ir energinių gėrimų. Visame pasaulyje Coca-Cola gamina net apie 800 mažo kaloringumo ir kalorijų neturinčių gėrimų – tai sudaro 25 proc. kategorijos gėrimų visame pasaulyje.

Plačiau apie Coca-Cola kompanijos įsipareigojimus ir įgyvendinamus veiksmus kovojant su nutukimu infografike:http://www.coca-colacompany.com/stories/infographic-illustrating-coca-colas-global-commitments-to-help-fight-obesity