MuzikantaiMuzikantai

PradžiaKriminalai

Dakare suimtas buvęs Čado diktatorius Habre

30/06/2013

Taip pat skaitykite

Kauno policija aptiko Vokietijoje vogtų automobilių už 1 mln. litų Pasivažinėjimas neblaiviam mašina ir pasipriešinimas policijai šiauliečiui kainavo per 28 tūkst. litų Vyrą nužudžiusios britė ir lietuvė išgirdo nuosprendį Teisės vairuoti netekęs vyras vairavo būdamas 3 promilių girtumo

Dakaras, birželio 30 d. (AFP-BNS). Senegalo pareigūnai sekmadienį sulaikė buvusį Čado diktatorių Hissene Habre, kuriam gresia teismas dėl nusikaltimų žmoniškumui per jo aštuonerių metų valdymą, pranešė teisėsaugos pareigūnai.

"Hissene'as Habre buvo uždarytas į areštinę dėl vykdomo tyrimo", - pranešė specialaus teismo, įkurto teisti buvusį lyderį, pramintą "Afrikos Pinočetu", prokuroras.

Vienas iš H.Habre advokatų, El Hadji Dioufas (El Hadžis Diufas) sakė, kad eksdiktatorius, kuris prezidentavo nuo 1982-1990 metų, buvo suimtas savo namuose Dakare ir išvežtas į nežinomą vietą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS