Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Pradžia

Dienos horoskopas

17/06/2013

Taip pat skaitykite

Latvijos premjero Dombrovskio vyriausybė atsistatydina dėl tragedijos prekybos centre Europoje 12 žmonių žuvo per potvynių bangą Maskvos valdžiai naktį jėga varant žmogaus teisių gynėjus iš jų biuro, keli buvo sužeisti, bet policija teigia nesikišusi empty

Avinas
Pasistenkite iki pietų užsitikrinti įtakingo asmens paramą. Antrą dienos pusę būkite atidesni atlikdami kasdienes užduotis, nesvarbu, ar namie, ar darbe, jei nenorite sulaukti nemalonių pastabų.

Tauras
Puiki, romantiška diena – gerai ją praleisti su mylimu žmogumi, sutuoktiniu, vaikais. Būkite atidesni savo partnerių nuomonei: neverta svarbių sprendimų priimti savarankiškai.

Dvyniai
Mokėkite greitai pasinaudoti bet kokia palankia aplinkybe ir nepraraskite budrumo ištisą dieną – galimos pačios keisčiausios kliūtys. Būsite itin energingi, tad tinka imtis sunkių darbų. Būkite atidesni sveikatai.

Vėžys
Ieškokite būdų, kaip stiprinti esamą poziciją darbe, kaip rasti naujų pelno šaltinių. Palanku įsigyti vertingų daiktų. Vertingus daiktus geriau pirkti rytą.

Liūtas
Rytas palankus spręsti mokesčių, skolų problemas, tinka ir skolintis. Po pietų nemalonus metas: atsiras naujų keblumų.

Mergelė
Gera diena lyderiams, siekiantiems suburti apie save kuo daugiau gerbėjų, sekėjų ar darbo kolektyvą – jūs, jūsų žodžiai darys įspūdį. Nepraleiskite palankios progos susitikti su asmeniu, galinčiu jus paremti, užtarti. Tai puiki diena aplankyti tėvus, gimines ar priimti juos savo namuose.

Svarstyklės
Palankus ankstus rytas – imkitės svarbių sumanymų, ir jūsų viltys pateisins lūkesčius. Šiandien jus palaikys kolektyvas, vadovybė. Tinkamas laikas ieškoti rėmėjų, investuotojų ir partnerių.

Skorpionas
Kaupkite jėgas, ruoškitės būsimoms geroms permainoms, kurios dar tikrai nesibaigė! O šiandien darykite tai, kas savaime (ir be pykčio) išeina. Jei iš karto kas nepavyks, atidėkite.

Šaulys
Nieko sunkaus, painaus nesiimkite, tačiau rytas neblogas konfidencialiems reikalams tvarkyti. Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gero patarimo.

Ožiaragis
Nepriimkite jokių karštakošiškų sprendimų, venkite ginčų su vadovybe ir mokėkite pasverti kiekvieną savo žodį su bet kuo bendraudami, nepamirškite: kaip pašauksi, taip ir atsilieps.

Vandenis
Jums gali pavykti išspręsti seną problemą. Nuojauta neleis apsirikti, ypač sprendžiant pinigines ir turto problemas. Venkite ginčų su artimaisiais.

Žuvys
Bendraukite, kalbėkitės – galite sužinoti svarbių dalykų, ypač anksti rytą, ir tai padės išspręsti svarbią problemą. Bus palanku susitikti su įtakingais asmenimis, kreiptis su prašymais į vadovybę ar kitus oficialius asmenis, – jūsų žodžiai bus išgirsti.

 

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt