Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

28/06/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Nepasimeskite informacijos, nuomonių gausybėje, venkite kraštutinumų. Palankus metas pristatyti savo veiklos rezultatus ar susitikti su nauju darbdaviu. Geriau nepriimti lemtingų finansinių sprendimų.

Tauras
Palankus metas blaiviai mąstantiems, mokantiems realiai vertinti save, savo galimybes ir turintiems įtakingų draugų, patikimų partnerių – jūsų laukia naudingi postūmiai. Saugokitės pataikūnų ir intrigantų.

Dvyniai
Tinka tvarkyti svarbius konfidencialius reikalus – ir dalykinius, ir meilės. Galite sulaukti anoniminės pagalbos, užtarimo. Nesistenkite sužinoti to, kas nuo jūsų slepiama.

Vėžys
Nuo asmeninių pastangų daug kas priklausys – jūsų įtaka aplinkiniams bus neribota. Tik pasistenkite likti sąžiningi sau ir žmonėms, su kuriais turėsite reikalų.

Liūtas
Galima rasti puikią išeitį iš finansinių sunkumų, bet nepriimkite sprendimo, jei jūsų vidus tam prieštaraus. Daugiau bendraukite, susitikite su asmenimis, patyrusiais panašių sunkumų, ieškokite rėmėjų, užtarėjų.

Mergelė
Smagus, kupinas romantiškų nuojautų metas – lengva užsimiršti, pamesti galvą. Jus gali užburti nauja pažintis, naujas jausmas, pasiūlymas, kurį priėmus kai kas pasikeistų jūsų gyvenime (bet nebūtinai į gera). Gerai tvarkyti skubius reikalus.

Svarstyklės
Tai poilsio, atsipalaidavimo metas – nedarykite nieko, ko nesinori. Būkite atidūs savo sveikatai, stiprinkite organizmą.

Skorpionas
Sėkmingą progą galite tiesiog pražiopsoti. Mažiau skaičiuokite, planuokite – labiau seksis, jei pasikliausite nuojauta. Tiesa, vakare jūsų optimizmas ir vertinimai gali būti perdėti.

Šaulys
Netikėtų, nenumatytų rūpesčių metas, tad jei išvysite, kad darbų krūvis namuose ar darbe pernelyg išaugo, paprašykite energingo bičiulio, neturinčio ką veikti, pagalbos. Gali nežymiai pablogėti sveikata.

Ožiaragis
Pusiausvyros atgavimo metas – nuojauta padės rasti teisingiausią sprendimą, išeitį iš komplikuotos padėties. Diplomatija darys stebuklus – jums pavyks su bet kuo susitarti.

Vandenis
Nors esate pasirengę dideliems žygiams, aplinkybės klostosi nepalankiai. Šiandien didesnė nelaimingų atsitikimų tikimybė, bet patirtos nesėkmės bus naudingos, privers atsisakyti to, kas nereikalinga. Tinkamas laikas skolintis pinigų.

Žuvys
Sėkmės, kūrybinio įkvėpimo metas, tačiau ne laikas avantiūroms. Palankus metas kelionei, viešnagei, priimti svečius.

 

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt