Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

07/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas
Avinas
Tikėtina kelionė, susijusi su kūrybiniu darbu, reklama, interviu, ryšiais, komercija ar mokslu. Teks skubiai gilintis į aktualius klausimus, surinkti informaciją, ją apdoroti. Vakaras nepalankus išvykoms, avaringas. Venkite aštrių debatų.

Tauras
Tai bus emociškai nerami diena. Daug dėmesio pareikalaus artimieji arba buitis. Tai gali reikšti, kad kils ūmi problema, susijusi su kažkieno sveikata, techniniu gedimu, gaisru ar pan. Stenkitės išvengti šeiminių barnių.

Dvyniai
Būsite aktyvūs, kūrybingi. Galimas sportinis ar profesinis pasiekimas, puikus sceninis pasirodymas, aistringas meilės nuotykis. Tik pasistenkite išvengti pavojingų avantiūrų.

Vėžys
Panašu, kad su ugnele atliksite suplanuotus darbus ir turbūt pavyks kai ką sėkmingai užbaigti. Vakaras bus fiziškai aktyvus, bet lengva neapskaičiuoti jėgų ir persitempti, susižeisti, išprovokuoti sveikatos problemą.

Liūtas
Netikėtas skambutis ar žinutė jus gali labai suintriguoti. Tačiau iš esmės jūsų jausmai bus įtempti. Galbūt teks rinktis iš kelių variantų, ir situacija atrodys sudėtinga. Gerai išsiaiškinkite, kuo įsipareigotumėte vienu ir kitu atveju.

Mergelė
Galite sužinoti naujieną, susijusią su investicijomis, mokesčiais, paskolomis ar draudimu. Turbūt jums pavyks sumaniai panaudoti ankstesnę patirtį ir gauti naudos. Kita vertus, galite patirti grasinimą, spaudimą, turbūt dėl skolos.

Svarstyklės
Tikėtini reikalai, susiję su kelionėmis, užsieniu, teise, mokslu, kvalifikacija. Galbūt laikysite egzaminą ar sužinosite jau vykusio atsiskaitymo įvertinimą, rezultatą. Regis, tik apie tai visą vakarą galvosite bei su įkarščiu kalbėsite.

Skorpionas
Nors neišvengsite stiprios emocinės įtampos, galite tikėtis neblogos dienos dalykine prasme. Mažiau seksis, jei teks tvarkyti su technika susijusius klausimus. Vakare venkite viešų aštrių debatų, nes pakenksite savo įvaizdžiui.

Šaulys
Jums norėsis išsiskirti iš kitų, nustebinti aplinkinius drąsiu poelgiu, prasminga veikla, geru pasirodymu varžybose ar pan. Tačiau jus pačius dar labiau gali nustebinti kas nors iš draugų. Regis, tai priimsite kaip iššūkį.

Ožiaragis
Šiandieną labiau įsiklausykite į savo sielos poreikius, išsiaiškinkite, kas jums neduoda ramybės. Intuicija, o ne pašalinių žmonių vertinimai jums padės teisingai susivokti. Tikėtini sveikatos tyrimų rezultatai ir su tuo susiję rūpesčiai.

Vandenis
Būsite aktyvūs, energingi, tačiau gana agresyvūs, neobjektyvūs, painiojantys vertybes. Dėl to sulauksite kritikos, priekaištų bei galite išprovokuoti aršius debatus ir konfliktus. Vakaras gali būti avaringas.

Žuvys
Nebloga diena disciplinuotiems, apskaičiuojantiems žmonėms. Tikriausiai lydės sėkmė sudarant jau aptartas, parengtas sutartis, perkant ir parduodant ilgalaikį turtą. Vakare venkite impulsyvių veiksmų, saugokitės apiplėšimo, nuostolio.
 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt