Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

28/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Pasisekė tiems, kurie ilsisi – gerai dirbti nebus lengva. Tiek aplinkiniai, tiek vadovas gali klaidingai vertinti jūsų elgesį. Antra dienos pusė bus palankesnė.

Tauras
Apgaulingas metas: jums pasirodys, kad esate laisvi ir galite daryti ką tik norite, tačiau tai ir yra šios dienos spąstai. Mokėkite skirti provokacijas, pasirenkite netikėtumams.

Dvyniai
Nepasiduokite liūdesiui, bet ir nebrandinkite vilčių – tai praradimų, nusivylimų ir ne visai malonių staigmenų metas.

Vėžys
Fatališkas metas: kad ir kas atsitiktų, nepasiduokite pirmam impulsui ir nepraraskite savitvardos. Jūsų agresyvumas išaugs, tad būkite atidūs, kad nesusipyktumėte su artimaisiais, dalykiniais partneriais.

Liūtas
Nesitikėkite, kad problemas pavyks išspręsti greitai ir lengvai. Gali kilti konfliktų namuose ir darbe dėl finansinių nesklandumų. Gresia nuostoliai, priverstinės išlaidos.

Mergelė
Nevarginkite savęs bendravimu, ypač su valdininkais, giminaičiais, nepriimkite atsakingų sprendimų – galite rimtai pakenkti savo karjerai, sugadinti santykius su gimine. Saugokitės vagių ir kontrolierių.

Svarstyklės
Neverta kur nors skubėti, juolab tvarkyti svarbių reikalų. Venkite bet kokių konfliktų su vaikais ir mylimu asmeniu.

Skorpionas
Nepervertinkite savo galimybių – tapsite optimizmo auka. Šios dienos pastangos gali lemti priešingus rezultatus. Tikėtinos problemos per užsieniečius. Blogas laikas kelionėms.

Šaulys
Venkite vadovo: galite patekti į nemalonę. Būkite apdairūs bendraudami, dirbdami su informacija, ką nors remontuodami, tvarkydamiesi. Gali pablogėti sveikata, virškinimas.

Ožiaragis
Sunki diena, kai tuščia laukti teisybės, pasikliauti draugiška pagalba – nenorėkite būti išgirsti ir įvertinti. Labiau derėtų paisyti, ko iš jūsų nori vadovybė, sutuoktinis, šeima.

Vandenis
Nepersistenkite: už iniciatyvą galite nukentėti. Venkite patarinėti – vėliau gali paaiškėti, kad buvote neteisūs. Pasisaugokite intrigų.

Žuvys
Negeras laikas – nerizikuokite savo sveikata ir gerove. Svarbių reikalų patartina netvarkyti, į keliones nevykti, į svečius nevaikščioti. Netinkamas laikas pasirašyti reikšmingus dokumentus.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

horoskopas avinas jautis dvyniai žuvys skorpionas šaulys mergelė vėžys