Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Pradžia

Dienos horoskopas

20/01/2014

Taip pat skaitykite

e o Popiežius ragina plėsti dialogą su islamu ir tiesia alyvos šakelę Kinijai Maskvos valdžiai naktį jėga varant žmogaus teisių gynėjus iš jų biuro, keli buvo sužeisti, bet policija teigia nesikišusi

Avinas
Tai ramybės, paslapties metas: mokėkite laukti sau palankios akimirkos, nesikarščiuokite ir nesinervinkite be reikalo. Tyla bus veiksmingiausias argumentas. Šiandien net ir labai norėdami įvykių nepaskubinsite. Tinkamas laikas konfidencialiems susitarimams. Vakare atgysite, galimi intriguojantys susitikimai.

Tauras
Pasistenkite daugiau nuveikti, tai sėkminga diena. Tinka pasirašyti atsakingus darbo dokumentus, aptarti su vadovu savo finansines perspektyvas, – jam duotą pažadą teks įvykdyti.

Dvyniai
Neblogas metas apgalvotiems finansiniams susitarimams, tvirtinti sandorius. Tinka reikalauti ir skolos grąžinimo.

Vėžys
Mažiau kalbų – daugiau darbų. Neskubėkite įsipareigoti – vėliau jus gali persekioti netesėtas žodis. Jei įtarsite, kad niekuo negalite žmogui padėti, nesuteikite vilties.

Liūtas
Nepalankus metas: visi jaus teisę jums nurodinėti ir reikalauti. Stenkitės elgtis kukliau, neprovokuokite už jus viršesnių ar vyresnių asmenų agresijos, atvirkščiai – siekite įgyti jus kritikuojančių asmenų pasitikėjimą ir paramą.

Mergelė
Nebloga proga pareikalauti, kad už savo veiksmus atsakytų asmuo, kurį mylite. Pravartu griežčiau pasikalbėti ir su savo vaikais apie pareigas šeimai, tėvams. Palankus metas tvarkyti turto dokumentus.

Svarstyklės
Gilinkitės į detales, taip geriau suvoksite reikalo esmę, neskubėkite daryti išvadų. Tai puikus laikas tvarkyti reikalus, susijusius su jūsų veikla ar remontu namuose.

Skorpionas
Geras metas bendrauti su jums svarbiais žmonėmis, ieškoti patikimų partnerių, tartis, derėtis, tvirtinti reikšmingus dokumentus. Nebloga proga kategoriškam pokalbiui su sutuoktiniu.

Šaulys
Tampate altruistais, besirūpinančiais visu pasauliu. Vis dėlto venkite susitapatinti su svetimais rūpesčiais – kiekvienas turi dirbti savo darbą.

Ožiaragis
Sėkmingas metas, palankus ir asmeninėms problemoms spręsti, ir svarbiems dalykiniams reikalams tvarkyti, ypač jei tai susiję su užsieniečiais, kelionėmis ar veiklos plėtimu.

Vandenis
Palanku tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, su vadovu ar partneriais aptarti veiklos perspektyvas. Vakaras tinkamas susitikimams su senais draugais.

Žuvys
Svarbius reikalus aptarkite su draugais, kvieskitės juos į pagalbą. Jei draugas seniai netesi duoto žodžio, puiki proga jam priminti, tačiau nenustebkite, jei ir jums prikiš neįvykdytą pažadą.

 

Vytautus.com