Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Ispanijoje suimta naujagimį į šiukšlių vamzdį nuleidusi moteris

24/06/2013

Taip pat skaitykite

Policija pradėjo tyrimą dėl boksininko E.Petrausko veiksmų Palangos kavinėje Kyšį pareigūnams bandęs siūlyti Kirgizijos pilietis atsidūrė areštinėje Raseinių rajono gyventoja pasigedo 50 tūkst. litų Teismas išnagrinėjo plakatą su Stalino portretu laikiusio V.Ivanovo bylą

Madridas, birželio 24 d. (AFP-BNS). Ispanijoje suimta moteris, pamėginusi nužudyti savo dviejų dienų kūdikį, kuris buvo rastas vieno Alikantės daugiabučio namo šiukšlių vamzdyje, iš kurio jį išgelbėjo ugniagesiai, sekmadienį pranešė policija.

"Kaimynas pranešė ugniagesių tarnybai, kad šiukšlių vamzdyje girdėjo kažkokį miauksėjimą, pagalvojęs, kad ten pateko katė", - sakė rytinio Ispanijos Alikantės miesto policija savo pranešime.

Tačiau pareigūnai ir ugniagesiai, supratę, kad "verkia naujagimis, netrukus pradėjo išlaisvinimą ir išgelbėjo kūdikį..., kuris tebeturėjo bambagyslę" ir buvo susuktas į plastikinius maišus, nurodė policija.

2,1 kg sveriantis vyriškos lyties naujagimis buvo nuvežtas į ligoninę sunkios būklės. Mažyliui buvo "lūžęs dilbis, jis patyrė kitų sužalojimų, tačiau jo gyvybei pavojus negresia", sakoma pranešime.

Manoma, kad vaikas šiukšlių vamzdyje išbuvo 40 valandų.

Dėl šio incidento policija suėmė to namo gyventoją 26 metų moterį. Jai pareikšti kaltinimai dėl pasikėsinimo nužudyti.

Moteris pareigūnams sakė kūdikio nenorėjusi, tačiau abortui neturėjusi pinigų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS