PradžiaFutbolas

Italijoje - nesustabdomojo M.Balotelli vedamas „Milan“ toliau skina pergales

18/03/2013

Taip pat skaitykite

D. Beckham palieka futbolo aikštelę Dėl Vilniaus "Polonia" gerbėjų pridarytos žalos, Vilniuje gali neįvykti Europos lygos rungtynės Lietuvos nacionalinėje futbolo rinktinėje antradienį bus trys nauji žaidėjai Lietuvos futbolo A lygos trečiojo rato rinktinėje - keturių vienuolikių atstovai

Sekmadienį žaidžiami 29 Italijos „Serie A“ pirmenybių turo mačai.

Įtikinimą pergalę rezultatu 2-0 iškovojo „Milan“ futbolininkai mače prieš lygos autsaiderius „Palermo“.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė praėjusį sausį madų sostinės ekipos gretas sustiprinęs puolėjas Mario Balotelli. Tai buvo septintasis puolėjo įvartis per 6 Italijos pirmenybių mačus.

Sunkią pergalę namuose iškovojo „Napoli“ ekipą rezultatu 3-2 įveikusi Bergamo „Atalanta“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Edinsonas Cavani bei bei likus žaisti 9 minutėms iki mačo pabaigos Goranas Pandevas įmušė pergalingą įvartį į varžovų vartus.

Tikras trileris buvo užfiksuotas ir Florencijos „Fiorentina“ bei dėl išlikimo lygoje kovojančios „Genoa“ vienuolikės, kuris baigėsi Vinceno Montellos auklėtinių pergale rezultatu 3-2.

Likus kiek mažiau ne 20 minučių iki susitikimo pabaigos nesėkmingai gynyboje sužaidęs Genujos ekipos gynėjas Mattia Cassani įsimušė į savus vartus.

Vakare įvykusiose rungtynėse pergales šventė „Roma“ ir „Torino“ klubai. Italijos sostinės ekipa 2-0 nugalėjo „Parma“ ekipą, o Turino miesto klubas 1-0 palaužė Romos „Lazio“ ekipą, kuri nuo 16 minutės žaidė dešimt prieš vienuolika.