PradžiaFutbolas

Italijoje - nesustabdomojo M.Balotelli vedamas „Milan“ toliau skina pergales

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Kontrolinėse futbolo rungtynėse Prancūzijos rinktinė sutriuškino Australijos ekipą Lietuvos nacionalinėje futbolo rinktinėje antradienį bus trys nauji žaidėjai Abejonės sklaidosi: teisę rengti pasaulio čempionatus nusipirko Lietuvos jaunimo rinktinės išvykoje laukia reabilituotis siekiantys Velso futbolininkai

Sekmadienį žaidžiami 29 Italijos „Serie A“ pirmenybių turo mačai.

Įtikinimą pergalę rezultatu 2-0 iškovojo „Milan“ futbolininkai mače prieš lygos autsaiderius „Palermo“.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė praėjusį sausį madų sostinės ekipos gretas sustiprinęs puolėjas Mario Balotelli. Tai buvo septintasis puolėjo įvartis per 6 Italijos pirmenybių mačus.

Sunkią pergalę namuose iškovojo „Napoli“ ekipą rezultatu 3-2 įveikusi Bergamo „Atalanta“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Edinsonas Cavani bei bei likus žaisti 9 minutėms iki mačo pabaigos Goranas Pandevas įmušė pergalingą įvartį į varžovų vartus.

Tikras trileris buvo užfiksuotas ir Florencijos „Fiorentina“ bei dėl išlikimo lygoje kovojančios „Genoa“ vienuolikės, kuris baigėsi Vinceno Montellos auklėtinių pergale rezultatu 3-2.

Likus kiek mažiau ne 20 minučių iki susitikimo pabaigos nesėkmingai gynyboje sužaidęs Genujos ekipos gynėjas Mattia Cassani įsimušė į savus vartus.

Vakare įvykusiose rungtynėse pergales šventė „Roma“ ir „Torino“ klubai. Italijos sostinės ekipa 2-0 nugalėjo „Parma“ ekipą, o Turino miesto klubas 1-0 palaužė Romos „Lazio“ ekipą, kuri nuo 16 minutės žaidė dešimt prieš vienuolika.