Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Jungtinėse Valstijose penkiametis netyčia nušovė dvejų metų seserį

02/05/2013

Taip pat skaitykite

Dėl neblaivaus draugo smurto jauna moteris atsidūrė ligoninėje Už teisėjo vardo pažeminimą atleidžiamas A.Saulėnas neatvyko į Teisėjų tarybos posėdį, nes nagrinėjo bylą Vilkaviškio rajone avarijoje žuvo vyras Vyras 62 kartą nubaustas administracine tvarka

Čikaga, Ilinojus, gegužės 2 d. (AFP-BNS). Vienas penkiametis, žaidęs su jam padovanotu .22 kalibro šautuvu, netyčia nušovė trejais metais jaunesnę seserį jų namuose Kentukyje, pranešė pareigūnai.

Šis incidentas įvyko antradienį kaimiškoje Kamberlando apygardoje, o dvejų metų mergaitė buvo skubiai išvežta į ligoninę, kur buvo konstatuota jos mirtis, nurodė valstijos policija.

Kamberlando apygardos koroneris Gary White'as (Garis Vaitas) sakė, kad auka tapo Caroline Starks (Kerolain Starks) ir kad nelaimė įvyko, kai vaikų mama tvarkė namus ir buvo išėjusi į verandą.

"Ji pasakojo, kad praėjus ne ilgiau nei trims minutėms ji išgirdo šūvį. Ji parbėgo atgal ir rado mergytę", - G.White'as pasakojo televizijai WKYT.

Mažo kalibro šautuvas berniukui buvo padovanotas pernai ir buvo laikomas kambario kampe. Tėvai nežinojo, kad uokse buvo likęs šovinys.

"Tai "Crickett" (Svirplys), mažas šautuvėlis vaikams, - koroneris sakė dienraščiui Lexington Herald-Leader. - Berniukas šaudydavo iš to šautuvėlio."

Mergaitės palaikų tyrimas buvo numatytas trečiadienį, tačiau G.White'as sakė numatantis, kad šis šaudymas bus pripažintas atsitiktiniu.

"Tai tiesiog vienas iš tų beprotiškų atsitiktinumų", - teigė jis.

Jungtinėse Valstijose 2011 metais nuo atsitiktinių šūvių mirė 851 žmogus, rodo Ligų kontrolės ir prevencijos centrų naujausi duomenys.

Tais metais dėl atsitiktinių šūvių dar 14 675 žmonės buvo sužeisti, iš jų 7 991 jaunesnis nei 18 metų, o 3 569 - jaunesni nei 13 metų.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS