Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Kaune teisiami bendrovės darbuotojai, įtariami už pusę milijono litų pasisavinę šaldytų produktų

21/08/2013

Taip pat skaitykite

Šiauliuose mirė Jungtinės Karalystės pilietis Širvintų rajone nužudytas Baltarusijos pilietis Šilutės rajone dėl rastų sprogmenų buvo sustabdytaa traukinių eismas Už du avarijoje pražudytus jaunuolius - 10 metų kalėjimo

Kaunas, rugpjūčio 21 d. (BNS). Kauno apygardos teismas antradienį atvertė bylą, kurioje aštuoni asmenys kaltinami pasisavinę logistikos bendrovės "Nordnet" turtą.

Ši bendrovė buvusiems savo sandėlio darbuotojams ir vairuotojams-ekspeditoriams yra pareiškusi pusės milijono civilinį ieškinį už šaldytus maisto produktus, kuriuos jie įtariami pasisavinę.

Teismo duomenimis, kaltinami darbuotojai iš sunkvežimių pasisavindavo įvairius šaldytus maisto produktus.

"2009 metų pirmąjį pusmetį vairuotojai ekspeditoriai ir sandėlio darbuotojai įmonės pasisavindavo tas prekes: kraudavo sandėlio darbuotojai į sunkvežimį, kur veždavo prekes, daugiau prekių nei būdavo įrašyta ir po to jas arba parduodavo, arba pasiimdavo sau", - BNS sakė teismo atstovė Gintarė Putnikienė.

Antradienį į teismo posėdį atvyko septyni iš aštuonių kaltinamųjų - vienam jų šaukimo įteikti nepavyko. Taip pat į posėdį neatvyko dviejų kaltinamųjų gynėjai, todėl nuspręsta bylos nagrinėjimą atidėti iki spalio 15 dienos.

Tiek prokurorė, tiek bendrovei atstovaujantis advokatas bylos medžiagą žurnalistams komentuoti atsisakė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS