Muzikantai

PradžiaKriminalai

Kinijoje moksleivis užsakė savo tėvo ir sesers nužudymą

13/05/2013

Taip pat skaitykite

Jaunuolis įtariamas sužalojęs jį vagystės vietoje pastebėjusį pensininką Vagys nusitaikė į saulės baterijas Škotijoje iki gyvos galvos įkalinta vaikžudė Lietuvoje nuteista 15-ai metų kalėjimo Ispanijoje senelių namų darbuotojas nužudė 11 senukų

Pekinas, gegužės 13 d. (AFP-BNS). Kinijoje suimtas moksleivis, kurio pasamdyti žudikai nužudė jo tėvą ir seserį už tai, kad vertė jį mokytis, pirmadienį praneša žiniasklaida, atkreipdama dėmesį į mokinių patiriamą stresą šalies mokyklose.

Paauglys buvo suimtas centrinėje Henano provincijoje po to, kai buvo nužudytas jo tėvas Gago Tianfengas - aukšto rango teismo pareigūnas- ir jo 20-metė sesuo, cituodama vietos policiją pranešė naujienų agentūra "Xinhua".

"Remiantis policijos atlikta berniuko apklausa, jaunuolis pasamdė du vyrus, su kuriais susipažino internetu, kad šie nužudytų jo tėvą ir vyresniąją seserį, nes jie "jam darė per didelį spaudimą mokytis", pranešė "Xinhua".

Stebėjimo kamerų padaryti įrašai parodė, kaip ankstų sekmadienio rytą, kai buvo įvykdyta žmogžudystė Džoukou mieste, du vyrai perlipo per sieną ir pateko į šeimos namus. "Xinhua" pridūrė, kad pareigūnai sulaikė du iš trijų įtariamųjų, tarp kurių yra ir Gao Tianfengo sūnus.

Naujienų agentūrai AFP pirmadienį su policijos pareigūnais susisiekti nepavyko.

Kinija jau seniai garsėja labai griežtu požiūriu į mokslą, o tėvai ne kartą buvo kritikuojami dėl daromo per didelio spaudimo savo atžaloms, kad jos gerai išlaikytų egzaminus.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS