Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaFutbolas

Kritikos už atviras emocijas gavęs A.Conte: kodėl aš negaliu džiaugtis?

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos jaunimo rinktinės išvykoje laukia reabilituotis siekiantys Velso futbolininkai Lietuvos futbolo rinktinės pasaulio čempionato atrankos ciklo finiše Kaune - istorinis šansas bosniams Perspektyviems teisėjams iš Lietuvos patarimus dalijo garsusis Howardas Webbas - LFF Urugvajaus rinktinė pateikė rimtą paraišką kovoje dėl kelialapio į 2014 metų pasaulio futbolo čempionato finalinį etapą

Antonio Conte nesulaukęs pergale 2-0 pasibaigusio mačo prieš „Bologna“ pabaigos pradėjo džiaugtis pergale ir bemat sulaukė kritikos.

Turino „Juventus“ vairininko emocijas, kurios pasireiškė oro bučiniais priešais televizijos kameras ir džiaugsmingais gestais tribūnose susirinkusiems sirgaliams, Bolonijos ekipos treneris Andrea Pioli pavadino „perdėtomis“.

„Man negalima bendrauti ir džiaugtis kartu su sirgaliais, tuomet ką aš galiu daryti?“, - klausė A.Conte.

„Mūsų pergalės visuomet erzina varžovus. Atsiprašau, tačiau aš tikrai niekam neparodžiau nepagarbos. Matėme baisių dalykų, kaip, pavyzdžiui, į žaidėjų autobuso langus mėtomus akmenis ir laidomus įžeidinėjimus, tuomet kodėl kyla problemų, kai aš noriu švęsti kartu su sirgaliais?“.

„Aš laimėjau ir esu per žingsnį nuo dar vieno „Scudetto“. Ar tai yra nepagarba kitiems? Bučinys priešais kamerą buvo spontaniškas gestas skirtas mano dukrai“.

A.Conte pirmą kartą pareiškė, jog „Juventus“ laimės Italijos čempionatą antrus metus iš eilės.

„Kaip ir praėjusį sezoną, „Juventus“ skrenda aukščiau kitų. Pasiekėme svarbių laimėjimų ir turime toliau eiti šiuo keliu. Šiandien iškovojome svarbią pergalę, tačiau dar liko devyni mačai. Tęsime savo pradėtą darbą, kurio dėka pelnytai esame čia ir taip pat sutelksime dėmesį į Čempionų lygą“, - pažymėjo A.Conte.