Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Nuteistieji susigrūmė su prižiūrėtojais dėl telefono ir įtartino paketo

29/05/2013

Taip pat skaitykite

Nuteistųjų konfliktus sukelia ir griežtas lygtinis paleidimas - Kalinių globos draugijos vadovas Vilkaviškio rajone suniokotos kapinės Kinijoje moksleivis užsakė savo tėvo ir sesers nužudymą Suimtas Klaipėdos laidojimo ir kremavimo centro vadovas, įtariamas užsakęs konkurentų automobilio padegimą

Vilnius, gegužės 29 d. (BNS). Alytaus pataisos namų ir Kybartų pataisos namuose, paimant iš nuteistųjų draudžiamus turėti daiktus, jie pasipriešino pareigūnams.

Pasak Kalėjimų departamento, sekmadienį Alytaus pataisos namuose, vedant nuteistuosius atliekančius nuobaudas bausmės izoliatoriuje ir kamerų tipo patalpose į rytinį pasivaikščiojimą, būrys nuteistųjų bandė pasiimti koridoriuje kitų nuteistųjų paliktą paketą. Nepaisydami pareigūnų įspėjimo, nuteistieji pasipriešino jėga. Siekiant išvengti sunkių pasekmių buvo panaudotos specialiosios priemonės, nuteistieji sugrąžinti į kameras. Grumtynių metu su nuteistaisiais pareigūnai patyrė fizinį skausmą.

Apžiūrėjus įvykio vietą, buvo rasti draudžiami daiktai - paketėlis ir dvi sulaužytos cigaretės su neaiškios kilmės medžiaga, kaip įtariama, narkotine ar psichotropine.

Gegužės dieną Kybartų pataisos namų rytinio patikrinimo metu vienam iš nuteistųjų iš rankų iškrito mobiliojo ryšio telefonas. Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnai nuteistajam nurodė atiduoti telefoną, tačiau nuteistasis nurodymų nevykdė. Pareigūnui pabandžius telefoną paimti, nuteistasis V.L. pasipriešino. Grumtynių metu pareigūnas krito ant žemės ir susižalojo veidą. Nuteistasis V.L. buvo sulaikytas ir pristatytas į laikino sulaikymo kamerą, surastas ir mobilaus ryšio telefonas.

Įvykio metu sužalotam pareigūnui Kybartų pataisos namų Sveikatos priežiūros tarnyboje buvo suteikta pirmoji medicininę pagalba. Pareigūnas nukreiptas į viešąją gydymo įstaigą sveikatos patikrinimui.

Dėl minėtų įvykių Kybartų ir Alytaus pataisos namų Vidaus tyrimų skyriuose pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

Šiais metais tai jau šeštas nuteistųjų pasipriešinimo pareigūnams atvejis.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS