Muzikantai

PradžiaF1

P.Maldonado: „Vairuoti „Williams“ bolidą - neįmanoma“

18/03/2013

Taip pat skaitykite

L.Hamiltonas: „Penktoji vieta viršijo lūkesčius“ Australijos GP kvalifikacijoje - įtikinamas „Red Bull“ komandos triumfas Geriausių Formula1 lenktynininkų penketukas „McLaren“ prie praėjusių metų bolido negrįš

 Po pirmosios Australijos GP kvalifikacijos dalies iškritęs Pastoras Maldonado pripažino, kad „Williams“ ekipa šiemet žengė didžiulį žingsnį atgal.

Venesuelietis naujuoju komandos bolidu buvo labai patenkintas žiemos bandymų metu, tačiau atvykęs į Australiją suprato, kad jis greičiu smarkiai nusileidžia kitų komandų technikai.

Nors kitas „Williams“ pilotas Valtteri Bottas į antrąją kvalifikacijos dalį pateko, P.Maldonado sugebėjo pelnyti tik septynioliktąją poziciją.

„Manau, kad grįžome į tą stadiją, kuroje buvome prieš dvejus metus. Mums reikia dirbti labai smarkiai, kad išspręstume problemas“, - teigė P.Maldonado.

„Šiuo metu bolidą pilotuoti nėra įmanoma ir mes privalome dirbti. Tai yra viskas.“

P.Maldonado mano, kad pagrindinė „Williams“ problema – nesugebėjomas „Albert Park“ trasoje atrasti tinkamo bolido reguliavimo.

„Dėl kažkokių priežasčių nesugebėjome pritaikyti savo bolido šiai trasai. Šlapioje trasoje esame lėti. Taip pat esame lėti ir sausoje trasoje.“

„Greitis lenktynėse turėtų būti geresnis, tačiau kvalifikacijoje jis buvo labai blogas“, - pridūrė P.Maldonado.

sportas.lt