Muzikantai

PradžiaFinansai

R.Baranauskas "Snorui" privalo sumokėti 4,66 mln. litų - teismas

04/07/2013

Taip pat skaitykite

Vyriausybės komitetas sutinka kultūrai skirti 9 proc. ES paramos "Klaipėdos nafta" pasirašė iki 300 mln. litų paskolos sutartį su EIB Iš gyvenamųjų namų vagys išneša daugiau turto, nei iš butų Slūgstant nerimui dėl JAV smūgio Sirijai, naftos kainos traukia žemyn

Vilnius, liepos 4 d. (BNS). Buvęs likviduojamo banko "Snoras" prezidentas Raimondas Baranauskas bankui turi grąžinti 1,35 mln. eurų (4,66 mln. litų), kuriuos jis į savo sąskaitą užsienyje pervedė, likus vos keletui minučių iki "Snoro" veiklos apribojimo 2011 metų lapkritį.

Vilniaus apygardos teismas banko ieškinį dėl sandorio negaliojimo ir restitucijos taikymo ketvirtadienį patenkino visiškai, rašo portalas alfa.lt.

Buvęs "Snoro" prezidentas, kurio turtas vertinamas 85 mln. litų, teismo sprendimą gali apskųsti per 30 dienų.

Lietuvos banko valdyba "Snoro" veiklą apribojo 2011 metų lapkričio 16 dieną. Bankui apie moratoriumą pranešta 15.08 val., tuo tarpu 14.49 val. iš R.Baranausko sąskaitos "Snore" buvo pervesta daugiau kaip 4,6 mln. litų, rašo alfa.lt.

Šiuo metu Londone gyvenančio R.Baranausko ir kito buvusio "Snoro" akcininko Vladimiro Antonovo išdavimo Lietuvai bylą nagrinėja Londono teismas. Tikimasi, kad sprendimas bus priimtas rugsėjį.

Lietuvos Generalinė prokuratūra abiem buvusiems banko akcininkams yra pareiškusi įtarimus pasisavinus apie 1,7 mlrd. litų "Snoro" turto. Prokurorai yra pateikę Europos arešto orderį dėl jų suėmimo bei apriboję įtariamųjų nuosavybės teises į 805 mln. litų vertės turtą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS