Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaFinansai

S.Bilys neatskleidžia, ar investuos į "Amber Grid" akcijas

01/08/2013

Taip pat skaitykite

"Tesco" sujungs savo Kinijos parduotuves su "China Resources" tinklu "Aprangos" grynasis pelnas šiemet augo 9 proc. iki 13 mln. litų, ikimokestinis pelnas - 7 proc. iki 16 mln. litų Kinijos pramonės įmonių pelno augimas balandį paspartėjo Vyriausybės komitetas sutinka kultūrai skirti 9 proc. ES paramos

Vilnius, rugpjūčio 1 d. (BNS). Ketvirtadienį veiklą pradėjusios dujų perdavimo įmonės "Amber Grid" generalinis direktorius Saulius Bilys neatskleidžia, ar biržoje ketina pirkti įmonės akcijų.

"Yra įvairių būdų parodyti tikėjimą bendrovės perspektyva. Aš priėmiau pasiūlymą tapti "Amber Grid" vadovu", - interviu portalui eversus.lt sakė S.Bilys, paklaustas, ar ketina pasekti "Lietuvos dujų" vadovo Viktoro Valentukevičiaus pavyzdžiu.

Pastarasis trečiadienį spaudos konferencijoje sakė, kad jo vadovaujamos įmonės akcijų yra įsigijęs, kad įrodytų, jog tiki šia bendrove.

S.Bilys eversus.lt teigė, jog nauji darbuotojai įmonėje buvo atrenkami konkurso keliu, jie perkelti tokiomis pat sąlygomis, kokias jie turėjo anksčiau.

"Bendrovės vadovybę sudaro generalinis direktorius ir trys pavaduotojai, atsakingi už konkrečias veiklos sritis: komercijos direktorius Vytautas Ruolia, technikos direktorius Andrius Dagys ir finansų direktorius Rimantas Šukys. Visi jie yra buvę "Lietuvos dujų" darbuotojai", - sakė jis.

Anot jo, gamtinių dujų perdavimo veiklą perėmus "Amber Grid", "Lietuvos dujos", kaip ir kiti perdavimo sistemos naudotojai, tampa "Amber Grid" klientais. Tokių perdavimo sistemos naudotojų, sudariusių perdavimo paslaugos pirkimo sutartis metams, šiuo metu yra 85.

Anot S.Bilio, "Amber Grid" akcijas kotiruoti biržoje nusprendė bendrovės akcininkai, ir tai buvo įrašyta į "Lietuvos dujų" atskyrimo sąlygas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS