Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Suimtas Klaipėdos laidojimo ir kremavimo centro vadovas, įtariamas užsakęs konkurentų automobilio padegimą

11/10/2013

Taip pat skaitykite

Buvęs Vilniaus meras V.Navickas iš valstybės nori prisiteisti milijoną litų Rokiškyje patėvis kirviu sužalojo nepilnametę Peterborough mieste lazdomis užpulti lietuviai paaugliai Plungės rajone rasta 100 litrų naminės degtinės

Vilnius, spalio 11 d. (BNS). Klaipėdos organizuotų nusikaltimų tyrimo biuro pareigūnai šią savaitę sulaikė Klaipėdos laidojimo ir kremavimo centro vadovą Liudą Statkų, kuris įtariamas užsakęs savo konkurentų automobilio padegimą.

Sulaikyti ir trys jo bendrininkai, tarp kurių yra lavoninėje dirbančios L.Statkaus sugyventinės sūnus, verslininkui patalpas nuomojęs klaipėdietis ir dar vienas asmuo. L.Statkaus nuomojamose patalpose ir namuose buvo atliktos kratos. Prokurorų duomenimis, tarp sulaikytųjų yra ir automobilio padegėjai, vykdę L.Statkaus, kuris suimtas mėnesiui, užsakymą, rašo "Lietuvos rytas".

Su L.Statkumi konkuravusios Vaido Čeponio ritualinių paslaugų įmonės "Amžiaus vartai" apynaujis mikroautobusas "Mercedes-Benz" buvo padegtas šių metų vasarį. Jame sudegė ir karstas su velioniui skirtomis įkapėmis. V.Čeponis patyrė per 130 tūkst. litų nuostolį.

Anot dienraščio, be kaltinimų pavojingu būdu sunaikinus didelės vertės svetimą turtą, L.Statkui pateikti įtarimai ir dėl sukčiavimo. Įtariama, kad jis buvo įrengęs nelegalų morgą, be to, pasinaudodamas ligoninės lavoninėje dirbančios sugyventinės informacija, iš lavoninės jis paimdavo artimųjų neturinčių ir varganai gyvenusių mirusiųjų kūnus. Už jų laidojimą išmokas mokėjo Klaipėdos savivaldybė.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS