Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Finansai, draudimas, teisė, vertimo paslaugos » Verslo konsultacijos, tyrimai

Lietuva » Vilnius

Mercell - privatūs ir viešieji pirkimai

Tel: 521 2 69 22

Tel: 52126922

E-paštas: lietuva@mercell.com

Tinklapis: https://www.mercell.com/lt-lt/

Kontaktai:

Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius

Tel.: 521 2 69 22
Tel.: 52126922
El.paštas: lietuva@mercell.com
Tinklapis: https://www.mercell.com/lt-lt/

Darbo laikas:

I-V 08.00-17.00
Mercell yra e – pirkimų verslo sprendimas:
Tiekėjams pateikiama informacija tiek apie viešuosius pirkimus, tiek apie privačius užsakovus. Pirkėjams šis sprendimas leidžia visą įmonės pirkimo procesą – nuo užklausos paskelbimo iki sutarties pasirašymo – perkelti į elektroninę erdvę.
Mercell kas rytą el. paštu pateikia informaciją tik apie įmonei rūpimus pirkimus. Taip pat suteikia informacija apie konkurentų veiklą viešajame sektoriuje, organizacijų pirkimų planus bei kt.
Mercell  Lithuania yra vienas iš Mercell Holding AS, įkurto 1999 Skandinavijoje, filialų, na o Europoje Mercell yra vienas iš pirmaujančių e-pirkimų sprendimų, kuris suveda pirkėjus ir tiekėjus į vieną erdvę.
Tiekėjai čia suranda visų pramonės šakų pirkimus, organizuojamus tiek valstybinių įstaigų, tiek privačių įmonių. Kas rytą jie gauna naujienlaiškį tik su jiems rūpima pirkimų informacija. Pirkėjams šis sprendimas leidžia visą įmonės pirkimo procesą – nuo užklausos paskelbimo iki sutarties pasirašymo – perkelti į elektroninę erdvę.
Kasdien Mercell duomenų bazėje paskelbiama apie 1600 pirkimų skelbimų iš Baltijos bei Skandinavijos šalių, kuriuos šiuo metu prenumeruoja 13 500 tiekėjų visose pramonės šakose.
Mercell vizija – tapti pirmaujančiu informacijos pateikimo tarp pirkėjų ir tiekėjų kanalu visoje Europoje.