Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaIT

„Facebook“ kūrėjas Markas Zuckerbergas kuria partiją ir žengia į JAV politiką.

28/03/2013

Taip pat skaitykite

LG įrenginiams – „Red Dot“ ir „iF“ dizaino apdovanojimai „BitTorrent“ norėtų tapti tiesioginių transliacijų tinklu "Panasonic" iki 2014 metų kovo pabaigos nutrauks plazminių ekranų gamybą Kibernetinis saugumas Lietuvoje nepatenkinamas, būtina įkurti už tai atsakingą instituciją

Socialinio tinklo „Facebook“ kūrėjas ir jį valdančios bendrovės vadovas Markas Zuckerbergas kuria JAV politinę organizaciją, kuri rūpinsis įvairiomis problemomis, tokiomis kaip švietimo reforma, imigracija ir mokslo tyrimai, pranešė vienas jam artimas šaltinis.

Šis šaltinis, pageidavęs neviešinti jo vardo, nurodė, kad naujasis judėjimas bus oficialiai įkurtas artimiausiomis savaitėmis. Anksčiau panašią informaciją buvo paskelbęs dienraštis „The San Francisco Chronicle“, portalas „Politico“ ir kiti žiniasklaidos kanalai.

28 metų M.Zuckerbergas jau anksčiau panaudojęs iš „Facebook“ sukauptą kapitalą, sprendžiant jam rūpimus politinius klausimus. Jis padovanojo 100 mln. dolerių vertės „Facebook“ akcijų Niuarko miesto Naujajame Džersyje mokykloms. Jis taip pat paskelbė planuojantis padovanoti beveik 500 mln. dolerių vertės akcijų vienai Silicio slėnyje įsikūrusiai pelno nesiekiančiai organizacijai, finansuojančiai sveikatos apsaugos ir švietimo programas.

Vasarį M.Zuckerbergas taip pat vedė vieną Naujojo Džersio gubernatoriaus Chriso Christie kampanijos renginį savo namuose Palo Alte, Kalifornijoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS