Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

„London Lithuanian“ regbio klubas pasiekė devintą pergalę ir rengiasi antram varžybų ratui

10/12/2013

Taip pat skaitykite

Urugvajaus prezidentas neapdairiai išpeikė Argentinos lyderę prie įjungto mikrofono Londone surengtas Vilniaus Geto 70-osioms likvidavimo metinėms skirtas minėjimo rengnys Tarptautinė vaikų knygos diena A. Mamontovas: "Lietuvius atskiriu iš to, kad visame pasaulyje mane sutikę jie sako "Laba diena"

Londono lietuvių regbio klubas „London Lithuanian“ "nušlavė nuo kelio" „Ilford“ komandos vyrus 63:8 ir dar labiau išsiveržė į priekį Esekso lygoje. Po pirmo varžybų rato lietuviai yra vieninteliai nepatyrę pralaimėjimo ir savo pranašumą bandys įrodyti antrame etape.

Varžovų triuškinimas prasidėjo nuo rungtynių pradžios. Lietuvos rinktinės žaidėjas Mindaugas Norvaišas galingai prasibrovė pro keletą varžovų.

Jis, likus 20 metrų, perdavė kamuolį Mindaugui Orincui, kad šis užbaigtų ataką. Jau 50-ą sekundę buvo pelnytas pirmas žeminimas, o traumą besigydantis, bet rungtynėse žaisti nusprendęs, Mantas Steponavičius, pataikė realizacijos smūgį. Tai buvo pirmas iš net vienuolikos taiklių jo smūgių šiose rungtynėse.

Po geros pradžios lietuviai nebesustojo. 8-ą minutę žemino Andrius Kuzavas, 14-ą pasižymėjo klubo pirmininkas M. Steponavičius. Netrukus atakos smaigalyje atsidūrė Mindaugas Parafijanavičius. Prabėgus pirmam rungtynių pusvalandžiui, 5 taškus pelnė Egidijus Sakalauskas. Deja, gynyboje „London Lithuanian“ vyrai neišvengė klaidos. Už tris pražangas arti savo vartų linijos 10 minučių iš aikštės buvo išsiųstas vienas iš lietuvių žaidėjų. Varžovai vienintele jiems suteikta proga pasinaudojo ir iškart pelnė žeminimą.

Antras kėlinys prasidėjo taip pat kaip ir pirmas. Šįkart M. Norvaišas „nusikasė“ iki paties įskaitinio ploto ir pelnė taškus. Po poros minučių rezultatyviai sužaidė Modestas Rimkus. Po dešimties minučių į žaidimą visa jėga įsijungė lietuvių grumtynių žaidėjai. 52-ą ir 55-ą minutėmis žemino Vytautas Povilionis. Per kitas dešimt minučių dublį surinko kapitonas Evaldas Petraitis. Likusias penkiolika minučių lietuviai atsipūtė, tiesiog leisdami varžovams pažaisti, bet kietai saugodami savo įskaitinį plotą.

Po rungtynių klubo pirmininkas džiaugėsi puikiais pasiekimais ir neslėpė jau labai laukiantis, kada baigsis bandomasis sezonas. Nors iki šiol vykusiose rungtynėse varžovai retkarčiais ir sužibėdavo, bet jų bendras lygis tikrai neprilygsta „London Lithuanian“ meistriškumui. Aišku, pirmininkas nepamiršo paminėti, jog dabar svarbiausiai neužmigti ant laurų ir neiššvaistyti varžovų akyse turimo autoriteto.