Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEkonomika

"Societe Generale" rekomenduoja parduoti auksą, pirkti naftą

22/03/2013

Taip pat skaitykite

Sumažinta deimantų gavyba Rusijoje Naftos kainos traukia žemyn penktą prekybos sesiją iš eilės Ūkio banko turto vertinimo ataskaita bus pateikta iki rugsėjo 27 dienos Microsoft teiks kompiuterius socialiai remtinoms šeimoms vos už £25

Paryžius, kovo 22 d. ("Interfax"-"MarketWatch"-BNS). Prancūzijos banko "Societe Generale" ekspertai rekomenduoja parduoti auksą ir pirkti naftą.

Analitikai prognozuoja, kad aukso kainos šiemet smuks žemiau 1,4 tūkst. JAV dolerių už unciją kartelės ir 2014 metais toliau mažės. Tai, jų nuomone, lems nedidelė infliacija, kuri gali paskatinti JAV centrinį banką atsisakyti skatinamųjų priemonių, taip pat JAV dolerio kurso kilimo tendencija.

"Societe Generale" ekspertų vertinimais, naftos kainos antrąjį ketvirtįturėtų šiek tiek smukti, tačiau antrąjį pusmetį padėtis pagerės.

Analitikai mano, kad "Brent" rūšies naftos kainos svyruos 102-122 JAV dolerių už barelį intervale ir rekomenduoja pirkti gruodžio mėnesio sandorius.

Dėl spalvotųjų metalų analitikai mano, kad išpardavimas šioje rinkoje buvo per didelis, ir prognozuoja, kad antrąjį ketvirtį kainos augs, nes, be kita ko, Kinija pildys savo atsargas. Vienintelė išimtis, jų nuomone, bus varis, kurio pasiūla šiemet, kaip ir kelerius pastaruosius metus, bus didesnė nei paklausa.

bns.lt,  - Verslo naujienų skyrius