Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaVerslo Pulsas

„Ryanair“ plečia savo veiklą Kaune ir didina darbuotojų gretas

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Slėpti mokesčius bus sunkiau Lycamobile klientams siūlo galimybę laimėti naują automobilį Vasaros atostogų sezonas bus karštas "Domino Pizza" vadovas: "Įleiskite daugiau imigrantų į Jungtinę karalystę, nes britai nenori pas mus dirbti"

Šių metų sausio mėnesį „Ryanair“ Kauno oro uoste atidariusi naują 1,5 mln. eurų vertės orlaivių techninio aptarnavimo ir remonto angarą, kuriame per metus aptarnaus apie 60 orlaivių, stato antrąjį angarą. Naujai statomame aviakompanijos angare planuojama papildomai įdarbinti 40 mechanikų, inžinierių. Kompanijos planuose išauginti turimų darbuotojų skaičių iki 80-ies.

„Ryanair“ savo orlaivių priežiūros ir remonto padalinį Kauno oro uoste įkūrė 2012 m. Tai pirmasis orlaivių techninės priežiūros centras Centrinėje ir Rytų Europoje.

„Investuok Lietuvoje“ iniciatyva atrinktiems žmonėms bus suteikti 5 mėnesių specialūs „Ryanair“ ir Kauno Technologijos Universiteto parengti mokymo kursai. Taip siekiama pritraukti ir specialistų, neturinčių orlaivių inžinerijos patirties, bet turinčių mechaniko patirties su anglų kalbos žiniomis. Taip pat tikimasi, kad pasiūlymas bus įdomus automobilių ir kitokio profilio mechanikams, kurie ieško naujų iššūkių ir viliojančios karjeros aviacijoje.

2010 m. „Ryanair“ įkūrus orlaivių bazę Kauno oro uoste, „Investuok Lietuvoje“ iniciatyva aviakompanija buvo kalbinama plėsti veiklą ir steigti orlaivių techninės priežiūros centrą. Lietuva turi gilias aviacijos tradicijas, šalies universitetai rengia aviacijos specialistus.

„Ryanair“ yra didžiausia Europos pigių skrydžių aviakompanija, 28 šalyse turinti 53 bazes. Bendrovė jungia 168 oro uostus ir kasdien įvykdo daugiau kaip 1,500 skrydžių. Skrydžiams naudojami 305 nauji Boeing 737-800 lėktuvai. Šiuo metu „Ryanair“ komandoje dirba virš 8,500 žmonių ir tikimasi per šiuos finansinius metus pervežti daugiau nei 80 milijonų keleivių.

Techninės detalės potencialiems kandidatams:

Kaunas Aircraft Maintenance Services (KAMS), inžinerines paslaugas „Ryanair“ orlaiviams teikianti bendrovė, naujai atidarytoje orlaivių aptarnavimo ir remonto bazėje ieško mechanikų, turinčių patirties transporto priemonių ar orlaivių remonto srityje bei inžinierių, turinčių PART 66 B1/B2 licencijas, pageidautina su Boeing 737 NG tipo kvalifikacija.

Kandidatai taip pat turi mokėti anglų kalbą bei turėti darbo kompiuteriu įgūdžius. Gyvenimo aprašymus turėtų siųsti el. paštu: cv@kams.lt iki kovo 22 d., temos laukelyje nurodant “KAMS atrankos diena”.

Apie „Investuok Lietuvoje“:

„Investuok Lietuvoje“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra, kuri siekia didinti Lietuvos ekonomikos konkurencingumą, investicinį patrauklumą ir šalies žinomumą pasaulyje. Agentūra teikia informaciją ir konsultacijas užsienio bendrovėms, ieškančioms būdų optimizuoti veiklą, pasiekti naujas rinkas arba didinti užimamų rinkų dalį.

bns.lt