Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Čečėnai nėra čekai, primena Prahos pasiuntinys Vašingtone

22/04/2013

Taip pat skaitykite

Gruzijos išrinktasis prezidentas tikisi mažiau nei po metų pasirašyti asocijuotos narystės sutartį su ES ES vėliavos deginimas - nepriimtinas protestavimo būdas, sako Latvijos VRM vadovas Merkel kritikuoja nekoordinuotus ES pareiškimus dėl Sirijos Rusijos įstatymo dėl "gėjų propagandos" kūrėjas savo kritiką aktorių Fry vadina blogio nešėju

Vašingtonas, balandžio 21 d. (AFP-BNS). Čečėnai nėra čekai. Čekija - tai ne tas pats, kas Čečėnija. Tokią paprastą žinią Čekijos vyriausybė nori perduoti amerikiečiams po šios savaitės teroro išpuolio per Bostono maratoną, kurį, kaip įtariama, įvykdė du čečėnų kilmės broliai.

Čekijos ambasadorius Jungtinėse Valstijose Petras Gandalovičius šeštadienį jautė būtinybę paaiškinti tai, ką pavadino "labiausiai nelemtu nesusipratimu", kurį kai kurie amerikiečiai pastarosiomis dienomis reiškė "Twitter".

"Čekija ir Čečėnija yra du labai skirtingi dariniai", - sako jis pranešime spaudai, kuris šeštadienį buvo paskelbtas jo ambasados interneto svetainėje.

"Čekija yra centrinės Europos valstybė. Čečėnija yra Rusijos Federacijos dalis", - sakė P.Gandalovičius kitą dieną po to, kai policija nušovė vieną įtariamų teroro išpuolio vykdytojų ir sučiupo antrą.

Amerikiečiai garsėja tuo, kad jiems geografija sukelia sunkumų. Istoriškai taip susiklostė, kad jie prastai pasirodo pasaulio geografijos srityje.

P.Gandalovičius išreiškė viltį, kad jam pavyko paaiškinti skirtumą tarp Čekijos ir Čečėnijos, kurių pavadinimai skamba panašiai.

"Čekija yra aktyvi ir patikima Jungtinių Valstijų partnerė kovoje su terorizmu", - sakė pasiuntinys.

"Esame pasiryžę šiuo atžvilgiu palaikyti savo sąjungininkus - dėl to nėra jokių abejonių", - pridūrė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS