Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Šveicarai triuškinama dauguma atmetė planą atsisakyti šauktinių kariuomenės

23/09/2013

Taip pat skaitykite

Prancūzijos dienraščio redakcijoje pašautas fotografas, jo būklė kritinė Rusija kaltina JAV kišimusi į šalies vidaus reikalus dėl „raganų medžioklės“ prieš NVO Du pagrindiniai veikėjai Britanijos žiniasklaidos šnipinėjimo byloje buvo meilužiai Prancūzijoje sudužus lengvajam lėktuvui žuvo trys žmonės

Ženeva, rugsėjo 22 d. (AFP-BNS). Šveicarijos rinkėjai per sekmadienį vykusį plebiscitą triuškinama dauguma atmetė planą panaikinti šauktinių kariuomenę, kuri yra tokia pati neatsiejama šios Alpių valstybės įvaizdžio dalis kaip ir tiesioginė demokratija, šokoladas bei sūris.

Kaip rodo referendume dalyvavusių balsuotojų apklausa, kurią visuomeninio transliuotojo RTS užsakymu atliko "gfs.bern institute", net 73 proc. balsuotojų nepritarė pacifistų inicijuotam ir kairiųjų partijų palaikomam siūlymui pakeisti dabartinę tarnavimo kariuomenėje tvarką.

Tik 27 proc. rinkėjų buvo palankūs pokyčių šalininkams, kurie teigė, kad Šveicarija turėtų pasekti tomis Europos šalimis, kurios per pastaruosius du dešimtmečius, praėjusius po Šaltojo karo pabaigos, atsisakė šauktinių kariuomenės.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt