Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

A.Zuokas norėtų investuoti į du stadionus

22/05/2013

Taip pat skaitykite

Dviguba buhalterija Darbo partijoje vesta V.Uspaskicho nurodymu, jo dešinioji ranka buvo V.Vonžutaitė, sako prokuroras Nukeliama ančių medžioklės sezono pradžia B.Vėsaitė teigia neketinanti trauktis, jei ją palaikys partija ir koalicijos partneriai Dauguma gyventojų nepritaria kompensacijai už žydų turtą

Vilnius, gegužės 22 d. (BNS). Vilniaus meras Artūras Zuokas svarsto, kad statant Nacionalinį stadioną, būtų galima sutaupyti iki 100 mln. litų iršias lėšas investuoti į Žalgirio stadiono rekonstrukciją, trečiadienį rašo "Lietuvos rytas".

"Savivaldybės prašymu architektai jau pateikė savo siūlymus, kaip būtųgalima sutaupyti 100 mln. litų", - sakė A.Zuokas, pasak kurio, tai gali būti stadionas Šeškinėje, bet jis turėtų būti kuklesnis.

Pasak A.Zuoko, jei būtų nuspręsta pasirinkti kuklesnį variantą, kuriam reikėtų 200 mln. litų, savivaldybė dar iki šių metų pabaigos tikisi baigti konkursą naujam projektui parengti. Tada sutaupytus pinigus būtų galima nukreipti į "Žalgirio" stadioną.

"Bet nereikia pamiršti, kad ant Šeškinės kalvos jau pradėtas projektas, įkurį investuota 110 mln. litų, ir palikti visko šitaip, kaip yra, negalima. Manau, ateityje Vilnius gali turėti ir nacionalinį stadioną, didesnį nei "Žalgirio", ir atskirą futbolo stadioną. Tačiau sutinku su premjeru, kad reikia skaičiuoti pinigus ir atsižvelgti į prioritetus", - kalbėjo sostinės vadovas

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas pirmadienį pareiškė,kad daugiau nei prieš dešimtmetį padėto statyti ir galiausiai užkonservuoto nacionalinio stadiono Vilniuje statybas ketinama baigti iki 2016 metų, o tam prireiks 270 mln. litų, kurių didžioji dalis bus skirta iš Europos Sąjungos fondų.

Premjeras Algirdas Butkevičius antradienį patikslino, kad svarstomas ir kitas variantas - nacionaliniu stadionu galėtų tapti ir buvęs "Žalgirio" stadionas, jį rekonstravus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS