Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAfrika

Afrikoje savanoriškai dirbususios moters smegenyse apsigyveno kirminas

09/05/2013

Taip pat skaitykite

Egipte nuversto prezidento Mursi šalininkai padegė bažnyčią Lagose nukritus ir užsiliepsnojus lėktuvui žuvo mažiausiai aštuoni žmonės Egipte archeologai aptiko prieš 4 000 metų gyvenusio faraonų gydytojo kapą Kenijoje kruviną išpuolį patyrusiame Nairobio prekybos centre atliekama "valymo" operacija

Britų spaudoje pasirodęs straipsnis, pasakojantis apie 39m. moterį, savanoriškai dirbusią Afrikoje, ir vos išsigelbėjusią nuo mirties po to, kai jos smegenyse apsigyveno kaspinuotis kirminas.

Britė Sherry su siaubu pasakoja apie du metus trukusį gydymą, po to, kai Afrikoje pasigavo infekciją, kuri jos smegenyse suformavo 5p monetos dydžio lervą. Moteris sunerimo, kai vos po kelių dienų prasidėjo dideli galvos skausmai o vėliau patirdavo kūno traukulius net kelis kartus per dieną.  Nesuabejojus, jog tai gali būti daugiau nei kūno reakcija į aplinkos pasikeitimą, moteris suskubo kreiptis į gydytojus, kurie pirmiausia paskyrė tabletes nuo kirminų. Tačiau tai tik nužudė organizme jau spėjusią apsigyventi lervą, o vėliau visas kūnas ėmė tinti. Galvos skausmai ir sveikatos pokyčiai gydytojams kėlė įtarimą dėl tuberkuliozės ar AIDS. Laimei, tinkamas ir greitas gydymas užkirto kelią grėsmingesniems sveikatos pokyčiams. Šiandien moteris pasakoja, kad stiprūs vaistai bei steroidai nualino sveikatą bei paliko šalutinį poveikius. Tik praėjus dviems metams, ji gali ramiai miegoti naktimis, o atminties tikrinimas nejučia virto įpročiu bei baime pamiršti smulkmenas.

Savanoriniškai į Afriką vykusią moterį gydęs šeimos daktaras pažymėjo, jog neretai sugrįžusieji skundžiasi tam tikromis infekcijomis, tačiau istorijoje itin retas ir pavojingas atvejis, kai pažeidžiamos smegenys.