Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Al Assadas perspėja dėl "regioninio karo", jeigu Vakarai imsis karinių veiksmų

03/09/2013

Taip pat skaitykite

Didesnes 2012 metų paskutiniųjų mėnesių išlaidas lėmė objektyvūs veiksniai Rusija gali smarkiai sumažinti žuvies ir jos produktų importą iš Lietuvos ir kitų šalių EuroPlius Konkursas „Login 2013“: Jauni ir inovatyvūs norėtų keliauti į Marse kuriamą žmonių gyvenvietę

Paryžius, rugsėjo 3 d. (AFP-BNS). Sirijos lyderis Basharas al Assadas (Bašaras Asadas) pirmadienį interviu prancūzų laikraščiui "Le Figaro" perspėjo, kad Vakarų kariniai smūgiai gali išprovokuoti "regioninį karą" Artimųjų Rytų "parako statinėje".

Jis taip pat sakė, kad Prancūzija susidurs su "atgarsiais", jeigu dalyvaus JAV vadovaujamuose planuose imtis karinių veiksmų dėl įtariamos cheminės atakos, kurią praėjusį mėnesį, kaip teigiama, įvykdė B.al Assado režimas.

"Artimieji Rytai yra parako statinė ir padegamoji virvelė trumpėja", - sakė B.al Assadas laikraščio korespondentui Damaske, duodamas retą interviu Vakarų žinaisklaidai.

"Negalime kalbėti tik apie Sirijos atsaką, (turime kalbėti ir apie tai), kas gali nutikti po pirmojo smūgio. Niekas nežino, kas nutiks, - sakė B.al Assadas. - Visi praras situacijos kontrolę, kai tik parako statinė sprogs. Išplis chaosas ir ekstremizmas. Yra regioninio karo rizika".

B.al Assadas taip pat sakė, kad Prancūzija, kuri sakė esanti pasirengusi paremti Vašingtoną ir grasino kariniais smūgiais dėl įtariamos cheminės atakos rugpjūčio 21 dieną, turėtų apgalvoti tokių veiksmų pasekmes.

"Kad ir kas veikia prieš Sirijos ir jos piliečių interesus, yra priešas. Prancūzijos liaudis nėra mūsų priešė, bet jos valstybės politika yra priešiška Sirijos liaudžiai", - sakė jis.

"Tiek, kiek Prancūzijos valstybės politika yra priešiška Sirijos liaudžiai, ši valstybė bus jos priešas ... Bus atgarsių, žinoma, negatyvių, Prancūzijos interesams", - pareiškė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Pasaulis Europa Kriminalai