Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Amanda Palmer dėl nuslydusios liemenėlės kilus triukšmui scenoje išsirengė visiškai

17/07/2013

Taip pat skaitykite

Prieštaringai vertinamos kanapės: B. Obama teigimu - tai mažesnė žala nei sukeliama alkoholio Vokietijos miestas atima Hitleriui suteiktą garbės piliečio vardą Girtas kanadietis perplaukė upę ir pateko į Jungtines Valstijas Čekijos futbolininko įvartis užpakaliu tapo interneto sensacija

ondonas, liepos 16 d. (WENN-BNS). Kultinė dainininkė Amanda Palmer per koncertą Londone nusimetė drabužius ir koncertavo visiškai nuoga - taip ji reagavo į dėmesį, kurio sulaukė dėl nuslydusio drabužio per Glastonberio festivalį.

"The Dresden Dolls" žvaigždė netyčia pademonstravo kairįjį spenelį, kai praėjusį mėnesį Glastonberyje nuslydo jos liemenėlė, o britų laikraštis "Daily Mail" detaliai aprašė tą incidentą.

A.Palmer parašė naują dainą, kurioje straipsnio autorius vadina "mizoginiška papų krūva", ir penktadienį smarkiai pradžiugino gerbėjus išsirengdama per koncertą Londone.

Per tą šou Londono salėje "Roundhouse", ji išsinėrė iš savo šilkinio drabužio ir atliko dainą visiškai nuoga.

Dainoje yra žodžiai: "Brangus "Daily Mail", atkreipiau dėmesį, kad mano nesenas pasirodymas Glastonberio festivalyje maloniai buvo paminėtas/Toje scenoje dariau įvairius dalykus, ... įskaitant dainų dainavimą, kaip ir jūs/Bet jūs nusprendėt juos ignoruoti ir vietoje to publikuoti mano papo apžvalgą".

Tada ji išjuokė laikraščio užuominą, kad jos krūtis "pabėgo" iš liemenėlės, ir pridūrė: "Atrodo, kad visas mano kūnas šią akimirką bando pabėgti iš šio kimono".

Tada ji nusimetė drabužį ir likusią dainos dalį atliko nuoga.

Miniai džiūgaujant, A.Palmer juokais įsakė jai nurimti ir pridūrė: "Tai - tik nuoga moteris".

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS