Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAntarktida

Antarktidoje sudužus australų sraigtasparniui sužeisti trys žmonės

02/12/2013

Taip pat skaitykite

Kas gyvena Antarktidoje? Rasta iš bado numirusi poliarinė meška Antarktida. Susipažinkite! Amundseno-Skoto pietų ašigalio stotis

Sidnėjus, gruodžio 2 d. (AFP-BNS). Dviejų Australijos sraigtasparnių įgulos pirmadienį įstrigo atokioje Antarktidos vietovėje, laukdami gelbėtojų, o trys tos grupės nariai patyrė sunkių sužalojimų, kai vienas iš sraigtasparnių nukrito atšiaurioje apledėjusioje teritorijoje.

Australijos vyriausybės Antarktidos skyrius (AAD) nurodė, kad pilotas ir du keleiviai buvo sužeisti, kai jų sraigtasparnis "Squirrel" nukrito už maždaug 150 jūrmylių (278 kilometrų) nuo Daviso (Deiviso) stoties sekmadienio vakarą, grįždamas iš vienos pingvinų kolonijos stebėjimo misijos netoli Eimerio šelfinio ledyno.

Kartu skridęs antrasis sraigtasparnis nedelsiant nusileido suteikti pagalbos trims sužeistiesiems, o pilotas jais rūpinasi, kol atvyks gelbėtojų ir medikų komanda.

Gelbėtojai tikisi, kad pagerėjus orams pavyks pasiųsti orlaivius į gelbėjimo operaciją - lėktuvas "Basler" pirmadienio popietę išskrido popietę iš Daviso bazės patikrinti sąlygų nelaimės vietoje.

Tiksliai nežinoma, kokias traumas patyrė nukritusiu sraigtasparniu skridę mokslininkai ir pilotas, nors žiniasklaida pranešė, kad bent vienam iš jų buvo sužeistas stuburas. Šios grupės nariai yra apmokyti išgyventi atšiaurioje aplinkoje ir turi reikalingos įrangos. Sužeistiesiems buvo pastatyta palapinė.

BNS informacija

Nuotrauka: morguefile.com