Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaF1

Australijos GP kvalifikacijoje - įtikinamas „Red Bull“ komandos triumfas

18/03/2013

Taip pat skaitykite

P.Maldonado: „Vairuoti „Williams“ bolidą - neįmanoma“ L.Hamiltonas: „Penktoji vieta viršijo lūkesčius“ Žiedinėse lenktynėse Kaune laukiama daugiau nei 100 automobilių Formula 1 lentynės Kinijoje – naujos strategijos ir akivaizdi dalyvių tarpusavio kova

 Sekmadienį (03-17) pratęstoje Australijos GP kvalifikacijoje favorito statusą pateisino praėjusių metų čempionas Sebastianas Vettelis, geriausią ratą džiūstančioje trasoje įveikęs net keturiomis dešimtosiomis greičiau už komandos draugą Marką Webberį.

Puikų tempą pirmoje ir antroje kvalifikacijos dalyse demonstravę „Mercedes“ pilotai Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas tenkinosi trečiaja ir šeštaja pozicijomos. Tarp jų įsiterpė abu „Ferrari“ komandos lenktynininkai.

Pirmoji dalis (Trukmė - 20 min.)

8 val. 0 min. Paskutinę bandymų sesiją trikdęs lietus sugrįžo į trasą prieš pat kvalifikaciją, todėl pirmosios dalies pradžia buvo atidėta dešimčiai minučių. Trasos temperatūra pirmosios kvalifikacijos dalies metu siekė vos 18 laipsnių celsijaus.

8 val. 10 min. Lietus aprimo. Trasos personalas šalino vandenį iš techninio aptarnavimo juostos, medikų automobilis tikrino sąlygas trasoje. Lenktynininkai laukė, kol jiems bus leista išvažiuoti į trasą. Lenktynių valdyba nusprendė kvalifikacijos pradžią atidėti dar dešimčiai minučių.

8 val. 20 min. Sąlygos trasoje dar nebuvo pakankamai geros - kvalifikacijos pradžia atidėta dar dešimčiai minučių. Nors lietus jau nebelijo taip smarkiai, trasoje stovinčio vandens vis dar buvo labai daug.

8 val. 30 min. Techninio aptarnavimo juostos gale pagaliau užgeso raudona šviesa ir visi lenktynininkai išriedėjo į trasą. Ant visų bolidų - visiškai šlapiai trasai skirtos padangos.

8 val. 34 min. Lewisas Hamiltonas pirmasis įveikė greitąjį ratą, tačiau iš pirmosios vietos britą netrukus išstūmė komandos draugas Nico Rosbergas. Iškart po to L.Hamiltonas apsisuko antrame posūkyje ir įstrigo žolėje, tačiau praėjus šiek tiek laiko britas tęsė važiavimus.

8 val. 38 min. N.Rosbergas įveikė dar greitesnį ratą. „Mercedes“ ekipa pakvietė L.Hamiltoną į boksus dėl incidento metu apgadinto galinio sparno. Felipe Massa nulaužė savo „Ferrari“ bolido sparną trenkęsis į trasos barjerus dvyliktame posūkyje. Už trasos ribų pasivažinėjo ir Markas Webberis. L.Hamiltonas ignoravo komandos nurodymus ir liko trasoje.

8 val. 45 min. Sebastianas Vettelis pakilo į pirmąją poziciją, Sergio Perezas apsisuko vienuoliktame posūkyje, tačiau bolido nepažeidė.

8 val 47 min. Į pirmąją poziciją šoktelėjo Jensonas Buttonas - „McLaren“ pilotas jau naudojo tarpinėms oro sąlygoms skirtas padangas. Po priverstinio remonto į trasą grįžęs F.Massa pasiekė antrąjį rezultatą.

8 val. 48 min. Fernando Alonso ir Romainas Grosjeanas, S.Perezas, M.Webberis ir F.Massa nustumė J.Buttoną į šeštąją vietą. Charlesas Picas sudaužė savo bolidą dėl sustiprėjusio lietaus. Netrukus tą patį padarė ir Estebanas Gutierrezas. Suktuką padarė ir Giedo van der Garde.

8 val 50 min. baigėsi pirmoji kvalifikacijos dalis. Geriausią rezultatą užfiksavo N.Rosbergas. F.Alonso liko antras. Už jo - R.Grosjeanas, S.Perezas, M.Webberis ir F.Massa.

Į antrąją kvalifikacijos dalį nepateko Pastoras Maldonado, E.Gutierrezas, Julesas Bianchi, Maxas Chiltonas, G.van der Garde ir Charlesas Picas. C.Picas neįveikė 107 % barjero, todėl teisėjai privalės nuspręsti, ar prancūzui bus leista startuoti lenktynėse.

sportas.lt