Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Bėgikas Justas Beržanskis pateko į universiados lengvosios atletikos varžybų Kazanėje finalą

08/07/2013

Taip pat skaitykite

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate Maskvoje disko metikų medalių dalybos vyks be Virgilijaus Aleknos Dailiojo čiuožimo atstovė Inga Janulevičiūtė liko per žingsnį nuo olimpinio kelialapio BNS LLAF pradėjo geriausių 2013 metų Lietuvos lengvaatlečių rinkimus Italijoje V.Putinas vėlavo, o Rūta Meilutytė buvo pirma ir nepavejama

Kazanė, liepos 8 d. (BNS). XXVII-osios vasaros universiados Kazanėje (Rusija) lengvosios atletikos turnyre sėkmingai vyrų 3000 m kliūtinio bėgimo atrankos varžybose pirmadienį startavo Justinas Beržanskis.

Lietuvos sportininkas pirmajame kvalifikaciniame bėgime distanciją įveikė per 8 minutes 49,87 sekundės ir užėmė penktąją vietą bei su šeštu rezultatu bendroje įskaitoje pateko į finalą, kuriame ketvirtadienį dėl medalių varžysis dvylika sportininkų.

Greičiausiai atrankoje šį nuotolį įveikė rusai Ilgizaras Safiulinas (8:48,27), Ildaras Minšinas (8:48,55) ir turkas Hakanas Duvaras (8:49,06).

Lietuvį atrankos varžybose taip pat aplenkė australas Jamesas Nipperessas (8:49,12) ir ispanas Sebastianas Martosas Roa (8:49,52).

Universiados lengvosios atletikos varžybose pirmadienį startuos dar penki Lietuvos atletai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.