Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKultūra

Bliuzo mėgėjai atsisveikino su legendiniu B.B.Kingu

02/06/2015

Taip pat skaitykite

Kanų festivalio pagrindinį prizą laimėjo provokuojanti juosta apie lesbinę meilę Klausykite muzikos nemokamai iki šešių mėnesių! Kaune pristatomi geriausių Lietuvos architektų darbai Koncertas „Garsų traukiniai“ Klaipėdos geležinkelio stotyje, pro šalį pralekiant tikram garvežiui

Patyręs kelis insultus, per ceremoniją B.B.Kingo muziejuje Indianolos miestelyje Misisipės valstijoje mirė 89 metų amžiaus legendinis bliuzo atlikėjas B.B.Kingas 

Kai velionis buvo pašarvotas atvirame karste prieš šeštadienį vykusias laidotuves, pagerbti velionio į Indianolą gausiai plūdo bliuzo mėgėjai. Penktadienį žmonės pradėjo rikiuotis į eilę 6 val. vietos laiku. Daugiau negu 3 tūkst. žmonių praėjo pro karstą atsisveikindami ir atiduodami paskutinę pagarbą muzikos veteranui.

Po pamaldų Bel Grouvo misionierių babtistų bažnyčioje, karstas su legendinio atlikėjo palaikais buvo grąžintas į muziejų, kur toliau vyko jau privačios laidotuvės. 

Gitaristas mirė patyręs kelis insultus ir sulaukęs garbaus amžiaus, tačiau kuriamos įvairios sąmokslo teorijos. Nevados pareigūnai tiria legendinio muzikos virtuozo artimųjų pareiškimus, kad B.B.Kingą galbūt nunuodijo seni jo padėjėjai.

Maestro testamento vykdytoja tikina, kad tokie kaltinimai yra absurdiški. 

europlius.com informacija