Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Britanijoje iš pašalpų gyvenantis 22 vaikų tėvas stebina gyvenimo prabanga ir šiurpina kaimynus

13/01/2014

Taip pat skaitykite

Indiją šokiravusio grupinio studentės išžaginimo dalyviai nuteisti mirti JAV dolerio kursas smunka kitų valiutų atžvilgiu Britanija kovos dėl galimybės apsaugoti britų pašalpų sistemą nuo piktnaudžiavimo Dienos horoskopas

Raymondas Hullas savo kaimynams Vigtono miestelyje Didžiojoje Britanijoje gerokai išvargino savo kaimynus. Bedarbis demonstravo gprabangų gyvenimo būdą, rengė triukšmingus vakarėlius.

„The Daily Mail“ pranešė, kad prekyba narkotikais kaltintas R.Hullas praėjusią savaitę išvengė kalėjimo, nes teisėjas sutiko atidėti jam bausmę dėl septynių mėnesių sūnaus. Iš viso 58 metų vyras turi 22 vaikus su 11 moterų, nors vedęs jis buvo tik kartą. Teistas daugiau nei trisdešimt kartų, o kalėjime yra sėdėjęs jau keturis kartus.

Anot kaimynų, jo kieme stovėjo prabangus BMW markės automobilis ir greitaeigis kateris, vyras su gausia šeima dažnai vyko atostogauti į šiltus kraštus, o savo naujoms draugėms dovanojo prabrangias dovanas. Tačiau kaimynams labiausiai rūpėjo beprotybe virstantys R. Hullo vakarėliai, gąsdinę vietos bendruomenę.

„Tai buvo kažkoks košmaras. Jo kieme arba gatvėje prie namo stovėdavo namelis ant ratų, kateris ir dar dviaukštis autobusas. Atrodė kaip cirkas. Svarstėme, kad reikia išsikraustyti, bet jis tai padarė pirmas. Dabar čia ramu“, – džiaugėsi kaimynai.

„The Daily Mail“ paskaičiavo, kad sudėjus visas R.Hullo šeimai skirtas pašalpas, mokesčių mokėtojai iems jau išleido daugiau kaip 1 mln. svarų.

Žinant, kokios diskusijos Didžiojoje Britanijoje verda dėl iš pašalpų gyvenančių asmenų, R.Hullo dukra Rianna savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje padėkojo mokesčių mokėtojams už tai, kad leidžia jos gausiai šeimai plačiai gyventi. 

Parengta pagal "The Daily Mail" informaciją

EuroPlius.com