Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Britanijos karališkasis kūdikis pavadintas George'u Alexanderu Louisu

25/07/2013

Taip pat skaitykite

Italijoje ruošiamasi pradėti precedento neturinčią sudužusio kruizinio laivo iškėlimo operaciją „Range Rover Sport“ debiutavo Niujorke Palangoje poilsiautojams teks mokėti du litus už televizorių? Klivlande rastos gyvos prieš daug metų dingusios trys moterys

Londonas, liepos 24 d. (AFP-BNS). Didžiosios Britanijos princas Williamas (Viljamas) ir jo žmona Kate (Keit) trečiadienį savo pirmagimį sūnų pavadino George'u Alexanderu Louisu (Džordžu Aleksandru Luisu).

George'as buvo aiškus favoritas tarp kitų vardų, kai vyko spėlionės, kaip bus pavadintas naujagimis princas, mat juo yra pagerbiamas karalienės Elizabeth II (Elzbietos) mylimas tėvas, karalius George'as VI (Jurgis VI), kuris viešpatavo nuo 1936 metų iki savo mirties 1952 metais.

Naujagimis, kuris yra trečiasis eilėje į sostą, dabar oficialiai vadinsis Jo Karališkoji Kilnybė Kembridžo princas George'as.

Kembridžo princo titulą jis gavo nuo savo tėvų - Kembridžo kunigaikščio ir kunigaikštienės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS