Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Britų ministras pirmininkas pats kepa sau duoną

02/10/2013

Taip pat skaitykite

Britų parlamente pernai užregistruota 300 tūkst. bandymų žiūrėti pornografiją internete Mirė amerikiečių rašytojas Tomas Clancy Brigitte Bardot įžengė į "Twitter" Sofia Vergara paskelbta turtingiausia televizijos aktore

Mančesteris, Jungtinė Karalystė, spalio 2 d. (AFP-BNS). Britų ministras pirmininkas Davidas Cameronas (Deividas Kameronas) antradienį pripažino nežinantis duonos kepaliuko kainos - nes kepa sau duoną pats.

Žiniasklaidos atstovai britų politikų kartas nuo karto vis paklausia apie pagrindinių produktų kainas, kad patikrintų, ar jie nėra atitrūkę nuo likusios visuomenės dalies, dažniausiai - bandydami pakišti jiems koją.

46 metų D.Cameronas, kuris išsilavinimą įgijo elitiniame Itono koledže ir Oksfordo universitete, sakė, kad neperka pigiausios raikytos prekybos centrų duonos, nes naudoja elektrinę duonkepę ir miltus, gaminamus jo turtingoje apygardoje Pietų Anglijoje.

"Gauni jų, puikiai sumaltų Kotsvoldse, suberi į savo duonkepę. Nustatai laikmetį nakčiai, kad pabudęs pajustum tą nuostabų kvapą, sklindantį virtuvėje, - sakė jis Londono radijui LBC. - Ingredientams sudėti tereikia 30 sekundžių".

Pasak ministro pirmininko, trims jo vaikams patinka jo naminė duona.

Laidos vedėjas jam pasakė, kad kepaliukas duonos prekybos centre kainuoja maždaug 47 pensus (56 eurocentus).

D.Cameronas, kurio žmona Samantha (Samanta) yra baroneto duktė, dalyvauja savo Konservatorių partijos metiniame suvažiavime Mančesteryje Anglijos šiaurės vakaruose ir trečiadienį ten turi pasakyti pagrindinę kalbą.

Ministras pirmininkas dėl duonos prisipažino po to, kai Londono meras Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas), taip pat mokęsis Itone ir Oksforde, BBC televizijai prisipažino nežinantis, kiek kainuoja pinta pieno.

Kai jam buvo pasakyta, kad kaina yra maždaug perpus mažesnė, nei jis spėjo, konservatorių meras pripažino: "Na, ką padarysi, aš nežinau, kiek kainuoja pieno pinta. Tai kas?"

Opozicinės Leiboristų partijos vicepirmininkas Michaelas Dugheris (Maiklas Dageris) sakė: "Davidas Cameronas toks atitrūkęs, kad yra kone savo paties parodija. Nestebina, kad jis nepasako duonos kepaliuko vertės. Nustebino tik tai, kad jis pasakė: "Turiu duonkepę". Dauguma žmonių pamanys, kad jis turi savo asmeninį kepėją, o ne mašiną".

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt