Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Britų vyriausybės konsultantas dėl mokesčių atsistatydino dėl patarimų, kaip jų išvengti

15/09/2013

Taip pat skaitykite

Greitai paaiškės, ar bus atnaujintas lietuviškų pieno gaminių eksportas į Rusiją Įtariami Bostono sprogdintojai planavo surengti ataką Niujorke, teigia JAV policija Londono lietuvių regbio klubas vėl sutriuškino konkurentus G. Liaudanskas-Svaras: "Emigrantai yra dalis tos pačios Lietuvos, kurios dalis esu ir aš"

Londonas, rugsėjo 15 d. (AFP-BNS). Vienas Didžiosios Britanijos vyriausybės patarėjas mokesčių reikalams buvo priverstas atsistatydinti, kai buvo slapta nufilmuotas patarinėjantis, kaip išvengti mokesčių, šeštadienį pranešė pareigūnai.

Vyriausybės konsultantas Davidas Heatonas (Deividas Hitonas) slapta dirbusių nacionalinio transliuotojo BBC žurnalistų buvo nufilmuotas vienoje Londone vykusioje konferencijoje aiškinantis bendrovėms, kaip pasirūpinti, kad jų pinigai nepatektų į finansų ministro George'o Osborne'o (Džordžo Osborno) "murzinas letenas".

Dviem mėnesiais vėliau jis pradėjo dirbti komisijoje, konsultuojančioje Jos Didenybės mokesčių ir muitinės tarnybą (HMRC), kaip kovoti su mokesčių taisyklių pažeidimais, nurodė BBC.

HMRC atstovė patvirtino, kad D.Heatonas atsistatydino, siekiant išsaugoti tos komisijos patikimumą.

"Vyriausiosios patariamosios komisijos kovai su pažeidimais darbas atlieka svarbų vaidmenį labai veiksmingoje HMRC kampanijoje prieš mokesčių pažeidimus, - aiškino ji. - Komisija turi įkvėpti pasitikėjimą tiek mokesčių specialistams, tiek plačiajai visuomenei. Artimiausiu laiku paskelbsime pono Heatono įpėdinį."

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS