Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaŠventės

Canalway Cavalcade festivalis Mažojoje Venecijoje

08/05/2013

Taip pat skaitykite

Paramos renginys "SavaSavam" Biržuose prasideda šventė "Svajonių sparnais" Telšiuose minimos 600-osios Žemaitijos krikšto metinės Sekminės Lietuvių sodyboje 2013

Saulėtą Gegužės savaitgalį tūkstančius Londono gyventojų ir svečių pritraukė Mažojoje Venecijoje vykstantis kasmetinis Canalway Cavalcade festivalis. Pirmasis toks unikalus bendruomenės festivalis buvo rengiamas dar 1983m.

Savanorių iš viso Londono surengta šventė šiemet pritraukė daugiau nei 160 laivų plukdžiusių svečių. Šventės organizatoriai džiaugėsi, kad puikus oras bei pramogų gausa pritraukė įvairaus amžiaus atstovus-tris dienas vykęs festivalis suaugusius ir mažuosius stebino laivų gausa, unikaliomis dekoracijomis, gyvai grojančiomis grupėmis bei siūlomomis atrakcijomis. Sekmadienio vakarą, sutemus, skambant Blue Brothers grupės dainoms susirinkusieji galėjo stebėti šviečiančių valčių pasirodymus. Pirmadienio popietę šventės organizatoriai surengė oficialius apdovanojimus-prizus bei diplomus į sceną dalyviai lipo atsiimti ir už originaliausiai papuoštą laivą, ir už geriausią laivo savininko kostiumą.

Šventės organizatoriai pirmadienio vakarą džiaugėsi, jog šiemet renginys sulaukė daugiausiai svečių nei bet kada – skaičiuojama, kad šiemet festivalyje dalyvavo virš 30,000 žmonių. Švente džiaugėsi ne tik atvykusieji svečiai, bet ir patys dalyviai bei prekiautojai – daugelis jų entuziastingai nusiteikę dalyvauti jau kitąmet. Džiaugiamasi, jog kasmet vis daugėja jaunesnių šventės dalyvių, kurie atvyksta ne tik iš kitų Didžiosios Karalystės, bet ir Europos miestų.