Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

17/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Arklys Kinų horoskopas: Gyvatė Dienos horoskopas

Avinas
Nepalankus metas reikalams tvarkyti: atsisakykite ryžtingų veiksmų. Ruoškite nebent būsimų žygių pagrindus. 

Tauras
Jūsų atkaklumas turi būti lankstus – mokėkite nusileisti, nusišypsoti, atleisti, pamiršti – dabar ne jūsų jėgos metas, reikia mokėti ir patiems prisitaikyti. Palanki diena bet kokiems reikalams tvarkyti.

Dvyniai
Apsivalymo nuo nuodingų minčių, prisiminimų, žmonių metas. Nepraleiskite progos susitvarkyti ir išmesti visas šiukšles iš savo gyvenimo.

Vėžys
Pasistenkite kuo taikiau praleisti šią dieną – tai laikas, kai galite įgyti ne tik puikių sąjungininkų, bet ir priešininkų.

Liūtas
Jausite ir nutuoksite daugiau negu aplinkiniai, tad labiau tikėkite tuo, ką sako vidinis balsas. Tiks tvarkyti reikalus, susijusius su mokesčiais, skolomis, paveldėjimu. Gera proga ieškoti dingusių daiktų. Palanku atsiriboti ir visiškai nutraukti santykius su jums nemaloniais asmenimis.

Mergelė
Per didelis pasitikėjimas, atvirumas pakenks. Neieškokite pagalbininkų – dabar esate gana stiprūs, kad vieni įveiktumėte esamus sunkumus. Vakaras palankus susitikti su artimais draugais.

Svarstyklės
Taupykite jėgas ir laiką. Venkite nereikalingo bendravimo – tai gali praryti nemažai jėgų. Jeigu jums reikia pagalbos, gero patarimo, pasikalbėkite rūpimu klausimu vakare.

Skorpionas
Geras laikas: viskas krypsta jums palankia linkme. Neišsigąskite kliūčių, šiandien jos lengvai nugalimos. Vakare susitikite su geriausiu draugu.

Šaulys
šiandien daugiau ilsėkitės, kitaip blogės savijauta, nuotaika. Nepalankus metas tęsiasi, tačiau vakare galite sulaukti malonios staigmenos, geros naujienos.

Ožiaragis
Jūsų įtaka aplinkiniams, nors neregima, bet lemtinga. Tai daug kuo palankus metas. Svarbiam asmeniniam apsisprendimui tai tinkamas metas. Tiesa, jei tai susiję su meile, geriau šį galvosūkį atidėkite rytojui.

Vandenis
Gerai spręsti finansines, turto problemas. Jei šeimoje iškilusios dalybų problemos ar negalite apsispręsti dėl brangaus pirkinio, nesistenkite šiandien rasti sprendimo – atidėkite tai savaitgaliui ar kitos savaitės pradžiai.

Žuvys
Tinkamas laikas konfidencialiems susitikimams ir susitarimams. Galite gauti patarimą, pasiūlymą, kuris padės atskleisti dar nepanaudotas jūsų ir jus supančių žmonių galimybes.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt