Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

31/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Šiandien būsite aktyvūs, visuomeniški, viskuo domėsitės. Jūsų ryšiai su draugais, aplinkiniais visais atžvilgiais bus geri, tad galėsite laisvai mėgautis maloniu bei naudingu bendravimu.

Tauras
Šiandieną pravartu fiziškai ir protiškai pailsėti, pamedituoti, pasidomėti dvasiniu penu, menu. Tegul atsipalaidavimas būna prasmingas. Galima parama iš labdaringai nusiteikusių žmonių. Venkite svaigalų.

Dvyniai
Puiki diena meilei, kūrybai, pasirodymams scenoje. Vis dėlto būtinas taktas ir dėmesys bendraujant su aplinkiniais, šeimos nariais, nes neatsargiu ar grubiu žodžiu galite pakenkti ir sau, ir kitam.

Vėžys
Dosniai žarstysite kitiems savo dėmesį, noriai dalinsitės naudingais patarimais, vertinga patirtimi ir daug kuo, ką turite sukaupę. Geras metas spręsti bei tvarkyti pinigų, turto problemas. Įmanomas neplanuotas originalus pirkinys.

Liūtas
Aktyvi ir kūrybinga diena. Jausite didelį poreikį matytis su brangiais jums žmonėmis, bendrauti su kaimynais, draugais. Tapsite artimesni seserims, broliams. Nusimato netolima kelionė, viešnagė arba netikėtas svečias.

Mergelė
Kils minčių apie gyvenamosios vietos keitimą, stambius pirkinius, remontą. Daug dėmesio skirsite materialinėms vertybėms. Jei turite galimybių, pravartu būtų aplankyti seniai matytus artimus žmones.

Svarstyklės
Šiandien staiga prisiminsite, kad esate reikalingi ne tik draugams, bet ir vaikams, mylimiesiems. Būsite nusiteikę žaisti, sportuoti, flirtuoti ir daryti tai, kas jums yra svarbu bei malonu. Galite pasižymėti kūrybiniame darbe.

Skorpionas
Būsite pareigingi, lengvai tvarkysite ūkinius reikalus, stengsitės daug suspėti. Galimos naujienos, jei mėginate įsidarbinti, modernizuoti verslą, keičiate stilių, gyvenimo būdą. Jei keisite įvaizdį, rezultatas bus netikėtas ir gana radikalus.

Šaulys
Jaudulį kels išaugęs priešingos lyties dėmesys ir pasisakymai. Išdrįskite ir jūs išsakyti savo jausmus bei viltis. Jeigu tai ir nepasuks likimo rato norima kryptimi, tai vis tiek taps aiškiau, ko galite tikėtis ir ką planuoti toliau.

Ožiaragis
Domins savų ir svetimų nuopelnų skaičiavimas, skolų aktualijos. Kažkokie įvykiai gali paskatinti atidžiau pažvelgti į savo sielos gelmes. Tikriausiai į tai pastūmės meilės išgyvenimas, kritiška pašnekovo pastaba ar pan.

Vandenis
Diena bus aktyvi, ypač jei jūsų veikla susijusi su mokslu, kelionėmis, tarptautiniais reikalais. Visa, kas tolima ir dar tik siektina, atrodys daug įdomiau už tai, kas yra dabar. Galima netikėta ir turbūt džiugi žinia arba svečias iš toli.

Žuvys
Tikėtinas įsimintinas susitikimas, svarbi pažintis. Tačiau bus nelengva atsikratyti įkyrių minčių, susijusių su darbo situacija, sveikata, o gal su numatomu svečių antplūdžiu, pasimatymu ar organizuojamu renginiu. Stenkitės atsipalaiduoti.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt