Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

01/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Mitybos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Būtinas didesnis atidumas ir atsargumas. Svarbesniems susitikimams ir reikalams tvarkyti tinkamesnis laikas popiet. Vėlai vakare galimos provokacijos.

Tauras
Tai energingos veiklos diena – jums pavyks išspręsti įsisenėjusias problemas. Vakare palanku surengti romantišką vakarienę.

Dvyniai
Nesistenkite jėga skubinti įvykių – vilkinimas šiuo metu jums suteiks progos dar kartą viską įvertinti, paieškoti trūkumų, klaidų ir kai ką perdaryti. Vakaro naujienos atvers naujų galimybių. Tai palanki diena moterims.

Vėžys
Iki pietų neblogas laikas sutvarkyti skubius reikalus, susitikti su reikalingais žmonėmis. Atidžiai vertinkite jus pasiekiančią informaciją. Vakarą praleiskite namie.

Liūtas
Pakaks įvairių nepatogumų, ginčų, tačiau tai išeis į naudą. O pavakarė bus visai nebloga. Vakaras tinkamas griežtai pasikalbėti su savo vaiku ar pasiaiškinti santykius su mylimu asmeniu.

Mergelė
Nebus sudėtinga išspręsti komplikuotas problemas, sutvarkyti net gana painius reikalus, ypač vakare. Tiesa, atsakingus sprendimus geriau priimti rytoj.

Svarstyklės
Būkite atidūs smulkmenoms, bet nebūkite smulkmeniški. Jei jūsų laukia svarbus dalykinis reikalas, geriau jį atlikti iki pietų. Vėliau geras laikas deryboms.

Skorpionas
Jums seksis, ne viena palanki proga iki pavakarės. Ieškokite jus palaikančių asmenų, susitikite su konkurentais, gal net priešais, dabar bus lengviau rasti abi puses tenkinantį sprendimą. Vakaras gana nervingas.

Šaulys
Iki pietų sudėtingas metas. Pasistenkite atsiteisti su skolininkais, ištesėti senus pažadus. Be reikalo nerizikuokite. Būkite realistai: be reikalo nepykite ant savęs ir kitų, tačiau nesitikėkite ir stebuklo iki vakaro.

Ožiaragis
Palanki diena, ypač iki pietų, kai daug kas pavyksta savaime. Šiandien nemenkai gali padėti draugai – jie padės išspręsti rūpimą klausimą. Diena palanki spręsti su karjera susijusius klausimus.

Vandenis
Viskas įveikiama, jei nepamirštama, dėl ko kovojama. Nepasiduokite, likite tvirti iki galo. Draugiškiems susitikimams bus nebloga pavakarė.

Žuvys
Iki pietų geras laikas svarbiems susitikimams, atsakingiems pokalbiams – jus supras, palaikys, sulauksite tikros pagalbos. Vėliau geriau imtis tik to, kas lengva ir malonu, ir jau nieko nebeskubinti.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt