Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

19/08/2013

Taip pat skaitykite

Kinų horoskopas: Arklys Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Apgaulingas laikas, neįvertinsite pavojų, tad niekuo nerizikuokite. Juridines ir finansines problemas spręskite iki pietų. Antra dienos pusė ir vakaras visai netinkami aiškintis santykius šeimoje ir su antrąja puse. Negeras laikas siūlyti savo idėjas, projektus – jie nebus tinkamai įvertinti.

Tauras
Sunki diena, bet juk optimistams visada geriau sekasi. Tinka spręsti mokesčių, draudimo problemos, tiesa, nereikėtų reikalauti grąžinti skolų, ypač iš draugo. Išaugs konfliktų su kolegomis tikimybė.

Dvyniai
Galimi netikėti pasiūlymai (dalykiniai, asmeniniai, romantiški) iš užsieniečio ar solidaus asmens, tačiau į juos neverta kreipti daug dėmesio – ne viskas susiklostys sklandžiai. Būkite nuoširdesni su savo vaikais.

Vėžys
Darbo tempai, kaip ir įtampa, didės. Venkite rimtų pokalbių su vadovybe – nebent rytą pamėginkite aptarti neatidėliotinus reikalus. Vakare būkite atidesni tėvams.

Liūtas
Būdami geri savo draugams, giminaičiams galite nuskriausti artimuosius – labiau paisykite jų jausmų ir interesų. Tai pavojinga diena, verčianti žengti atsakingą žingsnį, prisiimti nemenką atsakomybę. Geriau niekuo nerizikuoti, nesivelti į avantiūras.

Mergelė
Sunkokas laikas: galite būti priversti staigiai, neturėdami aiškaus supratimo, priimti svarbų sprendimą. Geriau to nedaryti – apsigausite. Niekur neskubėkite, viską atidžiai tikrinkite. Vakarą skirkite poilsiui. 

Svarstyklės
Pernelyg nepasikliaukite savo jėgomis ir išmanymu: nerizikuokite savo vardu, įtaka, pareigomis, pinigais. Būkite atidesni bendraudami su biurokratais.

Skorpionas
Norisi paišlaidauti? Nedarykite to – įsigysite ne tai, ko reikia, ar įsivelsite į kompromituojančią istoriją. Būsite linkę ir permokėti. Netikusi diena tvirtinti sandorius, investuoti pinigus, ypač į reikalą, susijusį su kelione ar užsieniečiais. 

Šaulys
Šiandien reikėtų paisyti, ką ir su kuo kalbate – pasisaugokite liežuvautojų, intrigantų. Nebūkite patiklūs bendraudami su nepažįstamaisiais, ypač jei teks keliauti. Būkite itin apdairūs prie vairo, saugokite asmeninius daiktus. Galima sunki, nerami naktis. 

Ožiaragis
Nekoks laikas: jei blogai jaučiatės, pailsėkite namie. Jei nenorite darbe sulaukti kritikos, priekaištų, stenkitės neatkreipti kolegų, ypač vadovo, dėmesio. 

Vandenis
Svarbu vengti ginčų ir mokėti gerai nuteikti aplinkinius – jums tai bus lengviau nei kitiems. Netikęs laikas užmegzti romantiškas pažintis, aiškintis santykius su mylimu asmeniu.

Žuvys
Smulkios kliūtys, nedidelis neapsižiūrėjimas gali virsti rimtu nemalonumu antrą dienos pusę – kad ir kuo užsiimsite, pirmiausia būkite atidūs smulkmenoms. Būkite pasirengę artimųjų, kolegų, vadovų kritikai ir pretenzijoms.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt