Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

16/09/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Gyvatė Dienos horoskopas Dienos horoskopas


Avinas
Galite jaustis energingi ir sumanūs, bet tai nereiškia, kad turite spręsti painias problemas, – nė nepastebėsite, kaip įsivelsite į avantiūrą. Būkite dėmesingesni žmogui, kurį mylite. Mokėkite išgirsti, ką sako vaikai.

Tauras
Būkite nuoširdūs, sąžiningi mylimam žmogui, artimiesiems, ypač savo vaikams, net jei yra susikaupusių nuoskaudų. Saugokite sveikatą.

Dvyniai
Verta įsiklausyti į sutuoktinio ar dalykinio partnerio įspėjimą – nieko nedarykite jiems nesutinkant. Jūsų pozicija turi būti ne tik lanksti, gudri, bet ir sąžininga.

Vėžys
Įtempta diena: galite būti linkę nepateisinamai rizikuoti pinigais, turtu, nesiskaityti su šeimos nuomone, mylimo žmogaus jausmais. Atsargiau važinėkite.

Liūtas
Kiek lengviau atsipūsite, tik nemanykite, kad problemos taip lengvai pasiduos. Negeras laikas skubinti įvykius – po kelių dienų būsite stipresni, sumanesni.

Mergelė
Gali prislėgti sąžinės priekaištai dėl neatliktų darbų, neįvykdytų įsipareigojimų šeimai. Iš tiesų derėtų pirma taisyti klaidas ir tik paskui imtis ko nors kito. Venkite kategoriškų sprendimų, ypač susijusių su karjera.

Svarstyklės
Nesistenkite pakreipti įvykių jėga. Tarkitės gražiuoju, į pagalbą kvieskitės draugus, ypač jei tektų su kuo nors taikytis ar atnaujinti nutrūkusį ryšį.

Skorpionas
Netinkamas laikas ryžtingiems ar pavojingiems veiksmams. Neverta kam nors grasinti – viskas gali atsigręžti prieš jus. Būtina vadovautis nuojauta.

Šaulys
Šios dienos reikalai klostysis kiek kitaip nei planavote – gali tekti užsiimti nesutvarkytais reikalais, skolomis.

Ožiaragis
Neprisiriškite prie naujų pasiūlymų, ypač finansinių, neskubėkite įsipareigoti, skolinti pinigų ar jų investuoti. Nepavyduliaukite. Antra dienos pusė palankesnė.

Vandenis
Stenkitės viską apgalvoti ir neskubėdami spręsti susidariusią painiavą. Neskubėkite pasirašyti dokumentų, pirkti vertingų daiktų, skolinti pinigų.

Žuvys
Apribojimų laikas: aplinkybės gali sustabdyti, grąžinti. Ir tai į naudą – dabar derėtų užsiimti senomis problemomis, nieko nauja nepradėti, niekur nesiveržti. Pasirūpinkite šeima.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt
Horoskopai