Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

04/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas

Diena pasižymės aktyvesniu bendravimu, noru keistis ar daug ką keisti. Opus bus skolų, mokesčių, verslo perspektyvų klausimas. Norite ar nenorite teks sumokėti mokesčius, atsiskaityti su kreditoriais.

Tauras
Dienos įvykiai turėtų atnešti stabilumo į jūsų kasdienybę. Be abejonės, galite imtis rimtų darbų ir verta pasistengti - galimos perspektyvos. Galbūt prie to prisidės užsieniečiai, naujas įtakingas pažįstamas, politikas ar pan.

Dvyniai
Būsite nusiteikę rimtai padirbėti ir skubiai ieškoti išeičių iš keblių situacijų. Remkitės į patikrintus dalykus, išmintį ir patirtį. Abejotini eksperimentai gali per daug kainuoti, nors kai kam labai knietės juos išprovokuoti.

Vėžys
Palanku dirbti komandinį darbą, vykti į kelionę, vesti susirinkimus, prezentacijas. Tikėtina, kad pavyks pasipelnyti bei sudominti tą, kurį norite sudominti. Kažkiek pinigų galite skirti ne savo reikmėms. Galbūt ką nors paremsite.

Liūtas
Sustiprės intuicija, gali prabilti ar plėtotis jūsų meninis talentas. Labai atpalaiduojamai veiks meditacijos, muzika, knygų skaitymas. Rūpinkitės sveikata, nes labiau kibs infekcijos.

Mergelė
Šiandieniniai kontaktai turėtų džiuginti, jei jų bus nedaug. Pajusite, kad esate vertinami, laukiami. Tikriausiai bus progų rimtai pasikalbėti apie svarbius jums reikalus ir užsitikrinti kitų paramą. Regis, nenuvils ir meilės reikalai.

Svarstyklės
Diena pasižymės svarbiais darbais ir rūpesčiais. Nusimato populiarumas, įvertinimas. Galbūt už atliktą darbą, suteiktą paslaugą gausite didesnį atlygį nei tikėjotės. Kils noras puoštis, įsigyti naujų aksesuarų.

Skorpionas
Tikriausiai šiandien nemažai sužinosite ir patirsite. Kažkuris iš jums itin aktualių klausimų gali palankiai išsispręsti. Tiktų bendrauti su žiniasklaida, tvarkyti korespondenciją, rašyti, reklamuotis. Jūsų iškalba kitiems darys įspūdį.

Šaulys
Tikriausiai teks blaškytis tarp darbo ir šeimos. Abi sritys šiandien reikalaus daug dėmesio. Galimi dėmesio verti pasiūlymai ir patarimai, kaip moderniau ir pigiau kažką įsirengti, pertvarkyti.

Ožiaragis
Palanku organizuoti viešus pristatymus, parodas, koncertus, mėginti realizuoti planus, susijusius su pramogomis, kūryba. Derėtų pasidomėti augančios kartos interesais. Kažką intriguojamo galite sužinoti apie meilės objektą.

Vandenis
Gali išryškėti nuslėpti ar nesuvokti dalykai. Tai labiausiai susiję su darbu, kolegomis. Arba nustebins sveikatos patikrinimo rezultatai. Turbūt teks pagalvoti apie tvarkingesnį gyvenimo būdą, griežtesnę dietą.

Žuvys
Diena pasižymės emocijų, jausmų protrūkiais. Išsiaiškinsite santykius, kurie kėlė nerimą. Tai padės jums pasijusti geriau, saugiau. Galite gauti pasiūlymą, kuris pagerins finansinę padėtį. Tačiau bus ir išlaidų dėl netikėto įvykio ar renginio.

 

Šaltinis: Vytautus.com